Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizes folyás vagy magzatvíz?

Vizes folyás vagy magzatvíz?

Figyelt kérdés

Tegnap délután éreztem valami melegséget (pisilés után mikor öltözködtem), majd mikor megtöröltem láttam, hogy egy egész nagy vizes folt volt a wc papíron. Ezután nem volt ilyen több. Viszont ma amikor lehajoltam ismét éreztem melegséget és szintén nagyobb mennyiség távozott belőlem.

Eddig inkább nyúlósabb nyákom/folyásom volt, így ez eléggé megrémiszt. Ha 2x fordult elő, lehet aztól még magzatvíz szivárgás? Tegnap egész délután törlőpapírt tettem alám, nem ázott el, nem volt foltos. Jelenleg 24 hetes vagyok :(



2023. jún. 14. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ugye érzed, hogy ez egy felesleges kérdés itt?! Ha te magad sem tudod eldönteni, akkor mi honnan tudjuk látatlanban?

Lehet bővebb vizes folyás, lehet vizelettartási probléma, lehet magzatvíz.

2023. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szagold meg, ha legközelebb van ilyen. ha pisi szaga van, akkor egyértelmű (lehet, hogy előre hajolásnál nyomja a pici a hólyagot, és ezért csurog be. a magzatvíznek elvileg édeskés illata van. vannak magzatvízszivárgást jelző betétek is, de ezek nem 100%-os megbízhatóságúak. a hüvelyváladéknak is van egyfajta szaga elviekben. figyeld magad, mikor jelentkezik ez, és inkább nézesd meg magad dokival, ha még előfordul. inkább egy fölösleges kör, mint baj legyen.
2023. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt, azt hittem csak nyomja a baba a hólyagot, és nem csak pisi, vagy folyás.

Mint kiderult magzatviz szivárgott, de mindig csak kevés. Viszont én már a 40. Hétben voltam, így indítottak is a szülést. Szerintem járj utána.

2023. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi lett azóta kérdező?
2023. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszonom szepen a valaszokat es segitseget! Szerencsere azota nem fordult elo☺️ aznap este eszrevettem pisiles utan, hogy feszul es mozog lent a baba.😁termeszetesen orvossal is konzultaltam, szerdan megyek hozza☺️
2023. jún. 19. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!