Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélt beágyazódás után teszt?

Vélt beágyazódás után teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Leginkább tapasztalatokra vagyok kíváncsi. A helyzet a következő:

24 éves vagyok, párommal babát szeretnénk. Menstruációm eddig rendszertelen volt, kb 4 hónapja állt be 25-28 nap közé. Ebben a hónapban sajnos nem használtam ovulációs tesztet, de ha hihetek a testem jelzéseinek akkor 25.-én volt ovulációm. Most 3.-án (8.dpo) délután elég intenzív alhasi ill. bal oldali petefészek szúrkálások jelentkeztek, talán 15 percig tartott. Ezt beágyazódásnak gondolnám, mert 2 hónappal ezelőtt is ilyen fájdalmat tapasztaltam, akkor egy hét elteltével megérzésből esti vizeletből halvány pozitívat teszteltem, ami sajnos napról napra halványodott, egy hét késéssel akkor megjött. Most 2 napom van nem vártig, a ma reggeli facelle teszt viszont negatív. Persze tudom, hogy meg kellene várnom a nem várt napját, de a múltkoriak alapján azt gondolom, hogy már 4-5 nap után is mutatott volna valamit, csak akkor ez a bizonyos fájdalom utáni 7. nap este csináltam. Kérdésem a következő: Akik érezték az esetleges beágyazódást, onnantól számítva hány nap múlva teszteltek? Volt akinek több idő kellett míg kimutatta? Nem tudom vajon a beágyazódás kezdetétől hány nap kell hogy elég hcg termelődjön a pozitív teszthez? Válaszaitokat ezúton is köszönöm!



2023. aug. 7. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 4 nappal beágyazódás után már mutatnia kellene.

Igaz, hogy én nem éreztem a beágyazódást, de ciklusom 28. napján nagyon határozott két csíkom volt, valószínűleg halvànyan már napokkal előtte is mutatta volna a Facelle.

2023. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem beágyazódás utáni napon a predictor early + volt
2023. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Most 3.-án (8.dpo) délután elég intenzív alhasi ill. bal oldali petefészek szúrkálások jelentkeztek, talán 15 percig tartott."


És _szerinted_ a petefészek miért fájna beágyazódáskor???


Túlfigyeled magad, az van.

2023. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes ilyesmiket beképzelni, nekem is fájt a petevezetékemnél megis jött...Amikor sikerült a baba az ég egy adta világon semmit sem éreztem
2023. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a kisfiammal terhes lettem, összesen annyi "tünetem" volt így visszagondolva, hogy fájt a derekam. 31.ciklusnapon teszteltem csak, nagyon erős pozitív volt, szerintem simán mutatta volna hamarabb is.

Most hónapok óta próbálkozunk a 2.babával, szinte minden hónapban éreztem "szurkálást" a petefészkemnél, mégsem lett baba eddig belőle.

Én általában a 12.dpo-n tesztelek CB koraival, nekem eddig ha akkor negatív volt, akkor az is maradt.

2023. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"de ha hihetek a testem jelzéseinek"

Sajnos nem hihetsz. Teljesen kiszámíthatatlan "jeleket" produkál a női test nagyon bonyolult dolgok összjátékának eredményeként.

Teljesen ugyanazokat éreztem a sikeres hónapban mint a sikerteleneknél.

2023. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem megrögzülten keresem a jeleket, nem is görcsölök rá a témára, szimplán ez a fajta fájdalom amit akkor, és most tapasztaltam, semmihez sem hasonlítható, nem beképzelhető. Sokkal másabb mint amit peteéréskor érzek. Én úgy tudom, a petefészkek is fájhatnak ilyenkor, de nem kijelentettem, hogy ez biztosan beágyazódás, szimplán csak feltételezném a tapasztalatom alapján. :)
2023. aug. 7. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!