Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt köztetek olyan, akinek...

Volt köztetek olyan, akinek első terhessége során több tünete is volt menzesz kimaradás előtt (beágyazódási vérzés, nagy fáradtság, bimbóérzékenység), de a második terhessége során semmi jel, csak később a pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mire számítsak majd, mennyire lesz hasonló.

2020. jún. 5. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő hasonló volt. Most beágyazódási vérzés nem volt, de a többi tünet igen, ahogy az elsőnél is.
2020. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél erős pms tünetek voltak, görcs, derékfájás, pattanások, erős hüvelyi folyás. Most ismét gyermeket várok, de csak mellbimbó érzékenység és enyhébb görcsök voltak.
2020. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, én csak az 1-estől kérdeznék, hogy milyen volt a beágyazódási vérzése, mikor jelentkezett? Magasan volt a hője?
2020. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem az első terhességemnél a 10. dpo-n volt beágyazódási vérzés és csak a wc papíron láttam kétszer egészen kicsi véres foltot. Magasan volt a hőmérsékletem.


Remélem még valaki válaszol az eredeti kérdésemre is. :)

2020. jún. 7. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább barnázás, nagyon kevés. Kb. 1 héttel peteérés után. A hőt nem tudom nem mértem. 1- es
2020. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12.dpo-n volt egy kis barnás pecsétlés, ami nagyo rövid ideig tartott. Valamint folyamatosan fáztak a lábaim. Mást bem éreztem. A hasam sem görcsölt.
2020. jún. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!