Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet nagy a baj a babámmal?

Lehet nagy a baj a babámmal?

Figyelt kérdés

23 hetes kismama vagyok.A 19 heti ultrahangon kiderült,hogy kisebb a baba és kevés a magzatvíz.Két hete voltam genetikán,magzatvízvételen.Eredmény még nincs.Nem tudom ez jó vagy rossz...Ma voltam ismét egy ellenőrző ultrahangon,ahol 3héttel kisebb a baba,a magzatvíz rendben.A baba feje hosszúkás.Mit találnak még?Komolyan...Teljesen ki vagyok már 4 hete.

Beteg lehet a baba?

De ha találtak volna valami eltérést már értesítettek volna a genetikáról nem?

De az idő szűkös...ha a 24.hét után derül ki valami betegség mi lesz?Mert úgy hallottam,hogy a 24.hétig veszik el,kell megszülni...belegondolni is borzalom!

Aki tud valamit érdemben hozzá szólni megköszönöm!



#kisebb magzat #Hosszúkás fej
2023. aug. 9. 17:02
 1/7 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Én még a héten kérnék másod véleményt.
2023. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy keresd fel a Babagenetika Egyesületet, hátha tudnak gyorsan segíteni.
2023. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. aug. 9. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem akarlak ijesztgetni, de az biztos nem jó, ha hetekkel kisebb a magzat mint lennie kellene. Mindenkèppen elmennék én sürgősen valahova ultrahangra.

(Babagenetika vagy Istenhegyi géndiagnosztika Dr. Hajdu Krisztina, vagy Dr. Bátorfi József)

Esetleg at amnio eredményére is kérdezz rá.

Ha mègis későn derülne ki, hogy valami gond van, biztos van mód a terhességmegszakítására-szerintem. Bár nem vagyok 100%-ig biztos, de én most a helyedben minden lehetséges követ megmozgatnék.

2023. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt… kevesebb a magzatvíz/kisebb a gyerek 2 héttel/kicsi a feje… aztán kiderült, hogy amúgy minden rendben volt a magzatvízzel, de a gyerek még mindig kicsi. Nekem nem volt amnio.. tényleg nem lett egy nagy baba, de mára már 5 éves nagylány aki okos és teljesen egészséges, ja és magasabb a korosztályánál
2023. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen,azon vagyunk,hogy más véleményt is kikérjünk.


És a feje mitöl lehet hosszúkás?A kevés magzatvíztől?

2023. aug. 10. 13:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi lett a vége? Rendben volt a terhességed?

jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!