Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álmodott más is olyat, hogy...

Álmodott más is olyat, hogy nem lesz teje?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én egy kismellű lány vagyok, ami amúgy nem nőtt csak feszesedett kicsit most. 10 hetes vagyok és azt álmodtam ma, hogy nem lesz tejem. Egy indurka pindurka se. Álmomban a kisbabám egyáltalán nem akarta a szájába venni a mellbimbóm. Egyszer sem sikerült rábírnom őt. És álmomban féltem, hogy éhezik, mert nem tudtam mi mást adhatnék neki és mennyit kell adnom belőle, a védőnő meg sose vette fel a telefont és álmomban már eltelt úgy 3 nap, hogy nem jön a tej és a baba még mindig nem evett.


Hát ez borzasztó álom. Én ettől félek a legjobban...



2023. aug. 10. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy álom. Emiatt kár lenne végig stresszelned a terhességedet. Majd ha megszületik a gyerek kiderül. Ja, és nem, nem álmodtam ilyet. Ha álmodtam volna is, nem kerítettem volna ekkora feneket neki.
2023. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj mar. En meg egesz vegig azt almodtam terhesen, hogy a kisfiam koraszulott lesz es meg fog halni. De meg akkor is ezt almodtam, amikor 38 hetes voltam, szoval a koraszulest pl addigra mar kizarhatta volna az agyam, de nem.


Valoszinuleg tudat alatt ettol rettegtem a legjobban, emiatt volt visszatero alom. Borzaszto volt, de nem igy lett hala a jo egnek.


Ez csak egy alom. Fogsz ennel meg cifrabbakat is almodni. Ha esetleg nem lesz tejed vagy nem jon ossze a szoptatas valami miatt, akkor az se egy alom miatt lesz.


Nalunk pl kisfiam feszessege miatt nem sikerult a szoptatas, a nyaka feszes volt, az arcizmai meg nem voltak kelloen erosek, igy nem evett mennyiseget, inkabb csak aludt a cicin. Emiatt stagnalt a sulya, majd fogyott. Tejem az lett volna, de hiaba a gyogytorna, nem tudtam szoptatni, igy fejtem egy darabig, aztan tapszeres lett.


Szoval rengeteg dolog bekavarhat a szoptatasba, nem csak az, hogy nincs tejed. Sose lehet tudni, de kar elore ezen izgulni!

2023. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Arról álmodsz, ami foglalkoztat.

Kicsi mellből is lehet szoptatni, nincs összefüggés a mell mérete és a tejleadás között.

Nyugtasson a tudat, kicsi mellből könnyebb lesz szoptatni. Nekem nagy volt, még nagyobb lett terhesség alatt, képtelenség volt hagyományosan, karba véve mellre helyezni a babám, mert megfulladt volna. Alagút-szindrómával meg tök buli volt 1 óráig tartani. Irigylem, aki még kendőben is tud szoptatni. Nálunk ez kivitelezhetetlen.

2023. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sose álmodtam ilyet. Cserébe apokalipszist, földrengést, meteoritot meg minden ilyesmit, de eddig egyik sem következett be.

Kis mellem van, első perctől volt tejem, mégis nehézségeim voltak a szoptatással, mert a babának nem ment. Ugyanúgy azon szenvedtem amit leírtál hogy nem tudtam mennyit evett, evett-e eleget stb. Szóval ezt önmagában a meglévő tej nem oldja meg.

Megoldottuk a problémát lassacskán. Ha lesz bármi nálatok is, meg lehet oldani ezer féle módon. Szoptatási tanácsadó, szaporító fejés, gyakori mellretétel vagy akár tápszer, de éhen nem hal az a gyerek.

2023. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek:))
2023. aug. 10. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Örülnék ha csak épp eszű emberek vállalnának gyereket, nem az ilyen álomfejtegető félőrültek
2023. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon provokatív vagy és csak veszekedni akarsz.

Nem szeretném, hogy megfejtsétek az álmomat. Csak arra voltam kíváncsi más is álmodott -e rosszat terhesen és szívesen fogadtam volna választ azzal kapcsolatban, hogy izgultatok-e magától a szoptatástól aztán ahhoz képest könnyen/nehezen ment -e végül.

Nem nyitok vitát, nem kell válaszolni, ha nem tetszik. Kíváncsi lennék milyen kommenteid vannak más kérdéseihez vagy miket teszel Te ki. Szép estét.

2023. aug. 10. 21:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!