Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a babánk nemét (nem első....

Ha a babánk nemét (nem első. ) mindenképp szeretnénk meghatározni, van ennek módja?

Figyelt kérdés

Kérlek, normális válaszokat adjatok, nekem is az egészség a fő, de mindenképpen kislányt szeretnénk.

Tudom, vannak "házi praktikák", de biztosat szeretnénk.

Van erre mód orvosilag, stb...?

Ne ítéljetek el, légyszi, illetve, szívetek joga, de kérem, az ne írjon.


2010. okt. 15. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézz utána pontosan, de azért leírom laikusan.

Szóval, a spermában vannak az y-ok a fiúk és az x-ek a lányok. Az y kromoszómák csak kevés ideig élnek és nagyon fürgék ezért, ha nem találnak azonnal érett petesejtet, akkor elpusztulnak. Az x kromoszómák viszont lassabbak és tovább is élnek úgy tudom 2 napig is. Tehát ha lányt akartok, akkor a peteérés előtt kell közösülni valamennyivel, de ezt kérdezd meg egy nőgyógyásztól ő pontosan eltudja mondani ezeket a dolgokat. Remélem tudtam segíteni. Nem ítélek el. Remélem egészséges babád lesz ha lány ha fiú.

2010. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem ítéllek el, nálunk két fiú van, pedig mindkétszer lányt szerettünk volna.

Biztosra nem fogsz menni, elvileg szerintem lehetséges lenne, de ez még a világon sehol sem engedélyezett, szóval szerintem nektek sem fog menni.

A gyakorlatban annyit tudsz tenni, hogy utánanézel a tudományos háttérnek és kipróbáljátok.

Amik befolyásolhatják:

1. időpont (amit a legelső is írt,-pár nappal peteérés előtt lány, utána már nagyobb eséllyel lesz fiú)

2. a hüvely PH (savas-lúgos)

3. étkezés (lányhoz sószegény, Ca, Mg gazdag, fiúhoz sós)

Azonkívül vannak a nemtudományos tényezők, mindenféle naptár(JÓnás, Kínai..), ami alapján eldöntheted, mikor szeretnéd, hogy foganjon.

Nézz utána, ennyit tudsz tenni,talán 50%-nál nagyobb eséllyel indulsz, bár nekünk pl nem sikerült, pedig a másodiknál már minden trükköt bevetettünk.

Sok sikert!

2010. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Több dolgot is bevethetsz egyszerre,bár szerintem olyan dátum nincs amikor minden egybeesik:)Arról nem is beszélve,hogy egyáltalán hiszel-e benne.

-kínai fogamzásnaptár

-Jónás naptár

-Holdnaptár(adott napon milyen jegyben jár a Hold)

Ha föld és vízegy,akkor lány,ha levegő és tűzjegy,akkor fiú.

-étrend(sok Ca és Mg lány,K és Na fiú)

-Czeizel módszer

-Shettles módszer

-hiedelmek,babonák

Mi ezekkel próbálkozunk a fiúért,már van egy kislányunk.Hát,majd kiderül...

2010. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Rosszul írtam, mert Ausztráliában, Kanadában, USA-ban, s állítólag Hollandiában és Belgiumban is van rá lehetőség.

Sőt, pár éve már Magyaro-on is volt róla szó, hogy népességnövekedés céljából meg lehessen választani a többedik gyermek nemét. Persze nem lett belőle semmi.

2010. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, aranyosak vagytok! :)

Pár módszert ismerek ezek közül, őszintén szólva ezeknél biztosabbra szeretnénk menni.

Czeizel professzorról hallottam, hogy nagy "mágusa" ennek, őt azt hiszem, mindenképp felkeressük majd.


Viszont ha külföldön engedélyezett, és tutira lehet menni, talán belevágnánk úgy.

Erről tudsz esetleg többet, utolsó válaszoló?


Természetesen az ember mindenképp imádja a gyermekét, mert a gyermeke, és imádja, :).

2010. okt. 16. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 21:41-es 69%-os válaszoló.

Nekem ma mondta meg a 18 hetes UH-on a szonográfus,hogy 100% kisfiú! Annyira biztosra mondta,hogy ha nem az,akkor reklamáljak a szülőszobán,hogy elcserélték:D

2011. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!