Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pelenka.hu babaváró csomaggal...

Pelenka.hu babaváró csomaggal tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ti kaptatok már pelenka.hu-s babaváró csomagot? Ha igen, mit tartalmazott, megérte? Mivel 2490 Ft a házhozszállítás, de nem írják, pontosan milyen termékeket tartalmaz, így nem tudom, megérné-e igényelni...
2023. aug. 15. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában a 90%a papír.. reklámanyagok, újságok. Pár db pelenka meg krém minta nem éri meg a 2500ftot.
2023. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete volt ebből nagy felháborodás az egyik fb-os babavàró csoportban.

Szóval van akinek sokkal több minden volt benne, míg a másiknak alig valami...

Totál zsákbamacska az egész. Nem éri meg!

2023. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, már 2 éve volt (és akkor még ingyen adták), de valóban főleg papírok voltak benne. Ha jól emlékszem, 2 darab pelenka és egy fél literes ízesített víz volt "hasznos".
2023. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha pont ezeket a termékeket megvennéd, akkor megéri, ha egyenként szeretnéd megvásárolni többé kerülne, de ha nem MAM cumit és nem tommie tippie cumisüveget szeretnél használni, akkor nyilván nem.


Nekem májusban volt benne egy csomag Libero touch pelenka, a fele 1-es a fele 2-es, egy tommie tippie cumisüveg, egy MAM cumi, egy baba fogkefe. Ezek teljes értékű cuccok, nem minta darabok.

Ezen kívül volt még 2 db Always extra vastag betét, valamilyen krém minta, 2 db pampers pants 4-es, 1 db 3-as méretű Happy és 1 darab 4-es méretű Happy pelenka.


Nem értem mi az hogy 90%-a papír... Nyilván ilyenkor kap az ember egy rakás szóróanyagot is, de én azt nem tekintem a csomag részének...

2023. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem youtube videókat annó, hogy általában mit adnak az ilyen ingyenes csomagokba, de a legtöbb szerintem semmit nem ér ahhoz képest, hogy minden adatodat elkérik cserébe. Konkrétan annak is több értelme van, ha fb marketplacen keresel ilyen ingyen elvihető dolgokat.
2023. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve a barátnőmében csak szóróanyag volt, két betét meg egy öt darabos papírzsepi, a babának meg valami krém, de termékminta, iszonyú kicsiben.
2023. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!