Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen lehet romlott tejet...

9 hetesen lehet romlott tejet ittam. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

16 órán keresztül volt áramszünetünk. Ezek után elfelejtettem kidobni a tegnaphoz képest 2 napja felbontott, hűtőben tárolt, laktózmentes tejet. Visszahült 16 óra után a hűtő, majd másnap délután ittam ebből a tejből (3 napos volt és egy áramszüneten átesett).


Nem éreztem romlottnak, de ez nem azt jelenti nem lehetett az. Itt sírok, kirohad a lelkem, hogy árthattam a babának.


Jártatok már így? Most szóljak orvosnak vagy ha majd lesznek tüneteim? Lehet, hogy nem lesznek, de baktériumok jutnak el a babához?



2023. aug. 6. 17:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rohanj az ügyletere....

🤦‍♀️

2023. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugye viccelsz? Max lesz egy kis hasmenésed. Nem parázhatsz minden apró dolgon... a stressz károsabb mint az a tej🙄
2023. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy megf*sat esetleg, semmi bajod nem lesz.
2023. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira romlott lett volna, akkor biztos lehetsz benne, hogy érezted volna. A romlott tej elképesztően büdös és ihatatlan... Így, ha valami baja is volt, max. lesz egy kis hasmenésed.
2023. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kirohad a lelked? Azért nem kell ilyen drámát levágni. Mégis mit okozna? Max neked hasmenést. Szedd össze magad, gyereked lesz…
2023. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Fosás. Szívesen.
2023. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha romlott tejjel meg lehetne ölni egy embriót, nem lennének abortuszok.
2023. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

Nekem az a tapasztalatom, hogy az UHT tejet hűtőben tárolva 3-4 napig lehet fogyasztani felbontás után. Na, most az én hűtőm rossz. Mivel csak kávéban használom simán eltelik 3-4 nap, ami alatt 2-3x félig vagy teljesen belefagy. Amikor megunom, hogy úgy kell kivágni a dobozból, simán kint hagyom éjszakára szobahőmérsékleten.(Igaz, nyáron pont nem, mert mostanában valamiért nem szokott belefagyni, de most sincs sokkal melegebb, mint télen a fűtött lakásban.) Se a többszöri fagyasztás és kiengedés, se a szobahőmérséklet nem ajánlott, mégse sikerült összehoznom még egy laza fosást se.(Természetesen mindig megszagolom, majd megkóstolom, ha rossz lenne, kidobnám.)

Mondjuk most nem vagyok terhes, de így volt ez terhesen is. Igaz, elvetéltem, de kétlem, hogy emiatt🙄

2023. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj! Hosszú lesz ez a terhesség!

Gondolj arra, hogy régen aludttejet is ittak és túl is élték!

2023. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Itt sírok, kirohad a lelkem, hogy árthattam a babának."

Hű melyik drámatagozatba jársz?

Mégis mi bajod lenne egy "lehet h romlott" tejtől?

Ha nem volt rossz íze, biztos h semmi baja nem volt egyébként annak a tejnek

2023. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!