Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen màr a harmadik...

23 hetesen màr a harmadik doboz Antibiotkumot szedem , nem ártalmas a babànak?? Nyilván beszedem ,mert ki kell kezelni.. van olyan kismama akinek szinten több doboz antibiotkumot kellett szedni ..ès nem lett baj a babával születése után?

Figyelt kérdés
Eszméletlen gyenge az immunrendszerem mindent elkapok ..már elvagyok keseredve.

2023. aug. 16. 13:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" 3 különböző doki irta fel a 3 különféle Antibiotkumot persze mindegyiknek elmondtam hogy mit szedtem és mire.."


Ergo tudtak róla, nem hasracsapásra írták fel


1#

2023. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem fog okozni a babánál. Én is várandós vagyok és mindent elkapok..🤦🏻‍♀️

4,5 éves kisfiam szinte minden nyavajáját elkaptam az elmúlt 28 hét alatt. Első betegség 10 hetesen, durva nátha. Ott nem kaptam semmir, de mire kijöttem belőle volt vagy 3 hét.

Második 18 hetesen kapott el. Na az durva volt. Én úgy mentem magánba fül-orr gégészetre mert a háziorvos semmit sem volt hajlandó felírni, én meg már teljesen kikészültem.

Augmentint szedtem asszem 1 hétig+3 nap napi 1 rubophent. Végre jobban lettem. Ennél az esetnél használtam orrsrapyt is. Nagyon durva volt. Ha nem kaptam volna gyógyszert nem thdom mi lett volna. Hidd el, csak akkor írják fel ha kell. Egyébként csak hogy megnyugtassalak: èpp akkor voltam a 2.genetikán, az Istenhegyi Géndiagnosztikában, Hajdu Krisztinánál. Ő azért egy név. Direkt megkérdeztem, hogy biztos legyek, nem árthat-e a gyógyszer a babának. Mondta, hogy ezek abszolút nem szívódnak fel a méhlepényen keresztül. Szóval ne izgulj. Inkább be kell venni, mintsemhogy betegebb legyél.

Mellesleg 28 hetes vagyok és megint benyeltem valamit, de ez most enyhébb talán. Már én is nagyon unom. Várom, hogy vége legyen mert nagyon gyenge nekem is az inmunrendszerem. Mikor a kisfiamat vàrtam anno egyszer sem voltam beteg😞

2023. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!