Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondot jelenthet ez a fájdalom?

Gondot jelenthet ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
26 hetes kismama vagyok. Pár napja nagyobb stressz után elkezdett fájó, feszítő érzés lenni a hüvelyemben, ami néha a combomba sugárzik. Kellemetlen volt de nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki. Másnap levittem a kukát mert sürgős volt, kb 10 kg lehetett. Eléggé szuródott a hasam alja. Utána mégegy nagyobb stressz ért, és azóta folyamatosan fáj hol a derekam, hol a hasam egyik oldala, hol a másik, hol végbélbe sugárzik, hol a combom zsibbad… tegnapelőtt le kellett ülnöm mert nem tudtam egyenesen állni a fájdalomtól. Úgy enyhült. De már ülés közben is fáj, akkor enyhül ha hátradőlök. Fekvés közben is fáj, főleg átfordulás után. Tegnap voltunk az orvosomhoz, megvizsgált, azt mondja kemény a hasam. Leszidott az idegeskedésért, emelte a magnezium adagom, írt fájdalomcsillapítót, stb, és szigorú ágynyugalomra ítélt. Valakinek volt ilyen? Minden rendben lesz? Az orvosom szerint, ha eleget pihenek minden jó lesz.
2023. aug. 19. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Higgy az orvosnak és pihenj! És ne vigyél le 10 kg szemetet! Főleg nem szaladgálva. Figyelj oda magatokra! Stressz bárkinél lehet, nyilvan nem tesz jót az sem.
2023. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Veszélyeztetettként kezdtem, és az elejétől fogva nem emeltem semmi nehezet. Nem is gondoltam, hogy nagy dolog lenne, de biztos közrejátszott ez is. Ezután nem fordul elő mégegyszer.

2023. aug. 19. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!