Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hét és 2 napos terhes...

19 hét és 2 napos terhes vagyok, utoljára ezt írták a papíronra, ugxanis január 15re is lettem kiírva Most az ultrahangon minden rendben találtak. Méretek BPD: 44, FOD:51, HC:155, AC:137, FL:29, HL:30. De ez normális?

Figyelt kérdés
Az normális hogy 18 het 6 napot neztek most a mért adatok alapján?bocsi a hülye kérdésért az orvos a kórházba nagyon bunkó volt, és nem tudtam semmit kérdezni :(

2023. aug. 23. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad, hogy az ultrahangon minden rendben találtak. Akkor? 3 nap eltérés az semmi
2023. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig mást mértek, hol 4-5 nappal kisebb volt, hol 1 héttel nagyobb..

Február 15-re voltam kiírva menzesz alapján, 18.-ra a genetikai uh alapján. Végül január 23.-án született, 2760 grammal, 50 centivel.

2023. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem minden magzat fejlődik pontosan ugyanúgy. Pár nap eltérés előfordulhat, főleg ha egyébként mindent rendben találtak. Hidd el, bármilyen bunkó az orvos, ha baj van, azt mondani fogja.
2023. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!