Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon béna vagyok, lehet...

Nagyon béna vagyok, lehet bajunk ettől? Lent.

Figyelt kérdés

Iszonyatosan felelőtlen hü..e vagyok!!!

Lakásban tartott kiskutyánk van, igaz, nagyon tiszta, állatorvosilag rendszeresen ellenőrzött, sikeresen "ittam utána". Epres tejet ittam, aztán kinyalogathatta a poharat. A pohár meg visszakerült az asztalra, és később a következő adagot simán megittam a pohárból, az utolsó korty előtt esett le...

21 hetes babás vagyok


Kérlek, ne szóljatok be, én is tudom!!!!!!!!!!!

Köszönöm.


2010. okt. 16. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi bajod. nekem is van bennt kutyám, sőt kinnt is. a kinti egyszer felugrott és belenyalt a képembe, hát a számba is ment. 20 hetes voltam, nem lett semmi bajom.
2010. okt. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi...remélem, nagyon lelkiismeret-furdalásom van.

Mondjuk mindig "közeli" kapcsolatban voltam a kutyussal (puszi, együtt alvás, stb), de mióta terhes vagyok, nagyon odafigyelek.

Kinyalogatta a poharat, kanalat, én lökött meg lazán megittam belőle a következőt. :(

2010. okt. 16. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom féregtelenítva,oltva van,nyugi,semmi de semmi bajod nem lesz.Engem is nyalt már képen a kutya,sőt volt,hogy belenyalt a számba miközben beszéltem (pfujjj) de semmi bajom nem lett.Állatorvosunk azt mondta egyébként,hogy sokkal több baktérium van egy ember szájában,mint egy kutyájéban.Mondott konkrét számokat is,de már nem emlékszem.
2010. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne félj, semmi bajotok nem lesz :-)
2010. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lenne veszélyes,ha életben most először találkoztál volna kutyával és akkor történikez meg.A szervezeted ill. az immunrendszered már véd bármi ebbacitól:)Féregtelenítve,oltva van tehát tuti semmi gond!
2010. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi bajotok nem lesz :) Nekem 5 hónapos vizslám van és 23 hetes terhes vagyok. Ja megvan 3 macskám is. Igaz a cicák nem járnak be a házba, de sokat babusgatom őket. A blöki meg nagyon kajla, nem egyszer nyalt már képen. Ne izgulj! Élvezd a babavárást! És gratu az élelmes kis kutyához!


23 hetes km

2010. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!