Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok és ma...

21 hetes kismama vagyok és ma rántott camamber sajtot ettem ebédre. Ezt kívántam, de nagyon. Mi bajunk lehet ettől?

Figyelt kérdés
2008. jan. 26. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem semmi bajod nem lesz tőle.Ami ártalmas a babának azt a szervezeted nem kívánja esetleg undorodni is fogsz tőle.Pedig lehet,hogy addig szeretted.
2008. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
a lágy és a penészes sajtokban van v-mi baci, ami ártalmas a babára!
2008. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Ártalmas baci az tényleg van bennük,vagyis azt beszélik,de én még soha nem találkoztam vele,pedig terhességem előtt is kilószám tudtam enni.Amúgy az a bizonyos baci hőkezelés hatására elpusztul.Ez pont olyan,h nyers tojást sem ehetsz,de ha megsütöd/főzöd máris lehet.Edd csak nyugodtan,ha kívánod:)
2008. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
21%
Nagyon jól tetted hogy ettél sajtot rántva semmi bajod nem lehet tölle meg a babának sem nyugodtan egyél azt amit megkivánsz én is etttem mindent a gyerekeimmel és itt vannak és jól vannak kivánok neketek sok egészséget
2008. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Életemben nem ittam a natúr tejet. Az első terhességem alatt mégis kívántam és jólesett. Csak nyersen ne egyél ilyesmit, főzve nyugodtan.
2008. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Miért ad az tanácsot, aki nem nézett utána?????????

CAMAMBERT SAJTOT NEM SZABAD ENNI TERHESEN, MERT VETÉLÉST OKOZHAT!!! Oké, ettől valószínűleg nem lesz bajod, de ne egyél többször.

2008. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

Ja, az előző válaszomat még annyival egészíteném ki, hogy nem számít, hogy rántva etted, ez baktérium, de nem kórokozó, és így nem is pusztul el a főzéstől, sütéstől. A lágy sajtokkal nincs baj, ezt a riogatást már sokszor hallottam, de nem igaz, csak sokan hallották, hogy penészes sajtot nem szabad enni, de gondolom nem jól jegyezték meg.

Természetesen egyed amit kívánsz, de azért az jó nagy hülyeség, hogy mindent, aki ezt írta, néha gondolkodhatna (bár a helyesírásán látszik ("tölle"), hogy valószínűleg nem az esze az erőssége. Hiszen azért mindent, amit kívánsz, nem lehet megenni/inni (pl. alkohol, nyers hús, stb.). Egyél nyugodtan mindent, amit szeretsz, de vannak bizonyos kivételek.

2008. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én a kérdező vagyok és az előttem válaszolónak írnám, hogy nem arra voltam kiváncsi,hogyan kritizálod a többi válaszadót. Szinte mindent elolvastam már a terhességgel kapcsolatba,mi ajánlott és mi nem,de valahogy a camamberről megfeletkeztem. Ezért ma bűntudatom volt és ezért írtam nektek. Most már utánna olvastam a baktériumnak ami benne lehet (nem kórokozó), és magas hő hatására elpusztul,(ezt nem jól tudtad). Az egyik portálon meg egy orvos azt írta róla,hogy a Bakony Camambert,ha nem járt le a szavatossága,akkor nem okoz gondot. Ettől függetlenül,biztos hogy nem eszem többet! Azért kösz,a nem túl szívélyes választ.Gondolom Te tökéletes vagy és soha nem kerülsz ilyen helyzetbe.
2008. jan. 26. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
hú,de nagy bunkó az előző válaszadó. attól,hogy néhányszor eszel,még semmi bajod nem lesz. ennyi erővel semmit nem kéne ennie,mert mindenben van E betű,és társai.én pl. hetente iszom egy pici minőségi vörösbort,és eljutottam már a 34.hétig. az ilyen leendő anyukának már most sajnálom a gyerekeit. az ilyen kajáknak a túlzott,és rendszeres evése nem ajánlott. de az egy alkalom ezt a két fogalmat nem meríti ki. bízzál magadban,és a testedben. vigyázz magadra,sok sikert,és további jó étvágyat.
2008. jan. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadonak millió puszi!!!! Most végre megnyugodtam! Köszönöm :))
2008. jan. 27. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!