Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napos bicikli tura 9...

Két napos bicikli tura 9 hetes terhesen mennyire meredek?

Figyelt kérdés

Szint nem lenne, sík terepen, 20-30 km/nap, több pihenővel persze.

Amúgy szoktam naponta bringázni, gyereket is viszem rajta meg ilyen 20-30 km-t mentem már 4-5 hetesen is kétszer is abban szint is volt. Olyanok véleménye érdekelne első sorban akik sportoltak terhesség alatt.



2023. aug. 23. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Kb semennyire nem meredek
2023. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Semennyire se meredek. 20-30 km meg aztán tényleg semmi. Érezd jól magad!
2023. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Erre csak te tudod a választ. Hiába biciklizek napi szinten, járunk kirándulni, terhesen egyszer se indultam volna neki. Az elején azért, mert szédültem és hánytam. Később pedig mert feszült, görcsölt, fájt ha felültem.
2023. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire
2023. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, hogy vagy. Ha egész nap hánysz,vagy alszol el,akkor maradj otthon.

Ha jól vagy, akkor hajrá! 😀

2023. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

9 hetesen engem nem a biciklitől vagy a hosszú tekeréstől való félelem nem engedett volna biciklitúrára, hanem az hogy a 24 órából 14-15 órát aludnom kellett, és még azt is kevésnek éreztem.


Te tudod hogy te hogy érzed magad.

2023. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Állítólag terhesen nem szabad biciklizni. Ha csak nem el akarsz vetélni.
2023. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha az orvos nem mondta, hogy nem lehet (mondjuk méhszájnál tapadó méhlepény miatt) akkor nincs akadálya szerintem. A többi attól függ te hogy érzed magad.
2023. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most megyek majd dokihoz természetesen csak akkor megyek ha UH alapján minden rendben. :) Hal Isten nekem nincs ilyen fáradtság, hányás stb. Most körül kezdődik a reggeli émelygés de az első babával sem volt semmi vészes. Nálam pont az első trimeszter volt szuper és második elejétől és a 16.hettol jött puffadás keményedés minden. Ezért onnan nem tudtam sportolni. Az elsőnél féltem az első trimeszterben mozogni mire veget ért az első meg nem tudtam, emiatt szeretnék most még addig menni amíg tudok :D Most kevésbé féltem magam mert úgy gondolom a biciklizés se veszélyesebb talán mint naponta emelni cipelni a 13 kgs gyerekem
2023. aug. 24. 12:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Második baba? Bicikli túra volt? Hogy vagy kérdező és a válaszolok?
2023. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!