Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden nap arra gondolok,...

Ha minden nap arra gondolok, hogy van még egy fiam, az azt jelenti, hogy szeretnék még babát?

Figyelt kérdés

Trajmatikus szuleselmenyunk volt. A ferjem szeretne is meg nem is, engem nagyon felt. Amikor megszultem azt mondtam soha tobbet,de egyre tobbet gondolok ra. Bocsi a helyesirasert, szaladok a 4 honaposhoz, csak kivancsi lennek ti voltatok e esetleg hasonlo helyzetben?


Ha igen, vegul valaltatok?


Legyen szep napotok!



2023. aug. 24. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapos mellől állítólagos traumatikus szülés után?

Biztos semmi köze nem volt akkor a traumatikushoz.

2023. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Amikor az első Fiam megszületett én is azt mondtam, soha többet. Aztán 3 év múlva eljött ez, 4 és fél év van köztük. Szerintem annyira nem lehetett traumatikus a szülésed, ha már babán gondolkodsz. Persze ezzel semmi gond, van akinek nagyon kicsi korkülönbséggel születtek a gyerekei. Ha ennyit jár a fejedben az újabb baba, akkor beszéljétek meg a férjeddel és hajrá!
2023. aug. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Tovább tartott leírni a kifogásokat a helyesírásért, mint helyesen írni megint...
2023. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam amikor megszültem a kisfiam hogy soha többet, annyira fájt. De érte újra és újra megcsinálnám egyébként. Viszont olyan 1 hónapra rá azt mondtam, hogy jó lenne még egyet bevállalni. Úgy lenne teljes a kör, hogy egy fiú egy lány. Természetesen nem lenne tragédia ha a következő is fiú lenne. Amúgyis mindig 2 gyereket akartunk. Viszont ha lesz is, nem mostanában vállaljuk.
2023. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Bevagy tépve
2023. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!