Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany hetesen ment veletek a...

Hany hetesen ment veletek a parotok dokihoz? En szeretnem ha o is meghallgathatna a szivhangot! SZTK- ban gondolom erre lehetoseg/ido nincs, ti a maganorvosokat ajanlajatok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyszer sem, ůgy rendelt a dokim hogy mèg munkaidő volt.
2015. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csak ultrahangra kísért el, amikor tudott, oda az SZTK-ban is beengedték.
2015. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor 12 hetes UH-n volt velem, huvelyi volt.
2015. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az elsőre is jött, 8 hetesen volt. Az első terhességemnél nem volt szívhang, nagyon rossz volt egyedül, mindenképpen szerettem volna ha velem van ha esetleg megint baj lenne. Szerencsére nem volt :-)


Sima sztk rendelés, Péterffy, beengedték.

2015. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
11 hetesen, amikor tulajdonképpen csak mozizni mentünk, majd 25. hét környékén 4D-re. A 11. heti UH a kórházban volt, de nem munkaidőben, hanem amikor a dokim ügyelt hétvégén. Egyébként nálunk a normál rendelésre is beengedik apukát, ha szeretné.
2015. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Minden orvosi vizsgálaton, vérvételen és uh-n ott volt. Mindkét gyereknél. Rugalmas a munkahelye ebből a szempontból.
2015. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12, heti uh-n jött be velem először, addig csak elkísért és megvárt kint, utána már mindig bejött velem mindenhova.
2015. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászhoz nem jött el az első vizsgálatkor, viszont az első UH időpontot szerencsére tudtam pont úgy kérni, hogy szabadnapja volt. SZTK-ban volt és beengedték szó nélkül. Kicsit féltem, hogy fölöslegesnek érzi majd, hogy magammal rángatom a vizsgálatra (főleg hogy nem szeret várakozni), de megérte, mert borzasztóan elérzékenyült ő is, mikor meghallottunk a pici szívverését! Kár lett volna ezt a pillanatot kihagynia. Most már magánorvoshoz járok és munkaidő után kapok szerencsére időpontokat, akár kell akár nem jön velem mindig. :)
2015. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egy UH-ra hívtam el, a születésnapjára kértem időpontot, ott tudtuk meg, hogy fiú lesz (lány lett...).


A szívhangnál édesmindegy, ott van-e, időben pont annyi, ha tízen vagytok bent, akkor is, szóval ebből a szepontból mindegy, magán vagy sztk.

2015. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyereknél csak a fizetett 4D-re jött el, semmi másra. Sztk-ba jártam terhesgondozásra, uh-ra így én sem láttam a monitort. Annak meg hogy minden vérvételre (nőgyógyászati vizsg.-ra meg pláne) elrángassam magammal, nem igazán láttam szükségét! :)
2015. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!