Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismét kémiai? Beágyazódási gond?

Ismét kémiai? Beágyazódási gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hónapja próbálkozunk tudatosan a párommal, hogy teherbe essek(második gyerkőc lenne,volt “bevált receptünk” ő egy év alatt sikerült) Vitaminok, ovu figyelése, tulajdonképp ennyi. Ovuval egyszer sem volt gond, elôtte voltam dokinál, vervételen(simán nem hormon) minden rendben volt. Azonban màr előző hónapban is volt egy pozi tesztem mikor meg kellett volna jönnie, de (halvány) pozi teszt után 2 nap késéssel megjött. Annyira nem akadtam fenn, van ilyen akár kémiai, vagy akár teszt rossz mindegy mi az ok. A hónapban viszont ismét közeledtem a mensihez, igaz korábban teszteltem 2 nappl (pont a múlt havi miatt) ugyanúgy halvány pozit teszteltem.


[link]


Ennek már 4 napja. Minden nap egyformán halvány, de mind időn belül jött ki, rózsaszín volt mind, az alsó a mai. Nem erősödnek, illetve este màr megint volt barnás folyásom, de nem

Jött meg még. Egyébként nekem sosincs barnázás csak megjön…de a múlt hónapban is ugyanez volt. 2 napig hol volt-hol nem barnás folyás, aztán megjött.

A hónapban aug 10-én volt az ovu csúcspont, akkor volt legerősebb a teszt.


Volt akinek hasonló történt? Valami probléma lehet beágyazódásnál? Érdemes dokit felkeresni? Ebből még lehet baba?


Első terhességnél nem volt semmi, mint a “nagykönyvbe” meg van írva úgy zajlott minden a fogantatásnál.


Köszi a válaszokat



#terhesség #teszt #Predictor #Nem erősödik a teszt
2023. aug. 25. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

A kepen egyik teszt sem halvány pozitív, szóval nem kémiai terhesség.


Itt mindenki masodik csíkokat meg kemiai terhességeket kepzel be magának.


Akkor van kemiai terhességed, ha a veredben van koraterhességnek megfelelő hcg, majd mégis megjön.


Az ilyen fél óra múlva teliholdnak tartva ott a szétszedett teszten a halvány csík nem bizonyitéka.

2023. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy vékony a méhnyálkahártya és nem tud beágyazódni. Júniusban, amikor voltam dokinál a 23. ciklusnapon, azt mondta, hogy csak 7 mm a nyálkahártya, ami a terhességhez kevés de úgy látta, hogy peteérésem sem volt ezért kaptam Clostilbegytet. Akkor kezdtem el szedni a 400 mg-os e-vitamint plusz iszogattam alkalmanként vörösbort is. Júliusban már szép vastag 11 mm volt de ott nem lett baba végül. Nekem aug. 11 körül volt most ovulációm és 2 napja már erős pozitív a Facelle. Az előző terhességek villámgyorsan összejöttek nekem is, erre most egy évet vártam.
2023. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Viszont a nem erősödő teszt és a barnázás gondolom nem túl jó jel nem? Ahogy említettem nem volt ilyen tapasztalatom. A dokinénim viszont csak magánba rendel és csak szerdánként 😕
2023. aug. 25. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanilyen cipőben vagyok mint te. Első gyereknél semmi gond nem volt. Viszont most amióta próbálkozunk én is többször jártam így mint te, hogy halvány pozitív, és a Clearblue is 1-2 hetet írt rá. Majd egy hét késés után megjött :/

Elvileg nálam is minden rendben nem tudom ki lehet a gond...

2023. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Végig mentem ezen én is nem egyszer. Sokadik próbálkozásra jött össze most a második. Kitartást.
2023. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt két kémiai terhességem, az elsőt ráadásul orvosi vérteszt is igazolta, a második "csak" egy pozitív teszt volt, ami nekem erősödött pár napig, aztán ennyi, megjött.


Engem ez mondjuk elijesztett, mi leálltunk a babaprojekttel. Olyannyira leálltunk, hogy egyenesen védekezünk. Pedig látszólag nem viselt meg, gyorsan túltettem magam a dolgokon, de azért mégis ott motoszkált bennem.


Nekünk is van már egy gyerekünk.

2023. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 vagyok: pontosítok - több pozitív teszt volt nekem is második alkalommal, ami erősödött. Aztán ennyi.
2023. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!