Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondanátok/vagy mondtát...

Hogyan mondanátok/vagy mondtátok el a leendő apukának, hogy apa lesz? Illetve a nagyszülőknek? Volt valami kis "meglepetés"? Kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Az apával közlöd, hogy "terhes vagyok".

A nagyszülöknek ugyanígy,

2023. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Reggel 6-kor teszteltem, pozitív lett, felkeltettem a férjemet, és mondtam neki. Aztán összebújtunk és nagyon kétségbe estem, hogy mostmár nincs visszaút 😁 de hamar elmúlt ez az érzés.

Anyukámat rögtön felhívtam, mert pont aznap vitték elaltatni a család macskáját, mert nagyon beteg volt, és fel akartam vidítani. Nagyon örült neki. Ő ugye elmondta a többieknek otthon.

Anyósoméknak az első ultrahang (7 hetes) után mondtuk el. Ők is örültek, de nem azok az érzelemkifejezős emberek...


Munkahelyen a főnöknek első UH után mondtam el, hogy el tudjon engedni minden vizsgálatra, a többieknek pedig a 12 hetes ultrahang képével. (Már tudták addigra egyébként, megérezték, sok nő... :D meg ugye hogy orvoshoz jártam, rájöttek.)

2023. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én apuka vagyok, teljes pánikban, sírva mondta el. 19 évesek voltunk, szüleinek hamarabb is elmondta, mint nekem, én csak egy hét múlva mondtam a szüleimnek, amikor már biztos volt, hogy megtartjuk.
2023. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Mivel férjem ott volt, amikor készültek a gyerekek, nagy meglepetés nem volt számára. Mikor késett,a hetvégi nagybevásárláson együtt vettük mind a 3x a tesztet, másnap megcsináltam, majd mondtam neki, hogy pozitív. Ennyi.


Anyát mind a 2x aznap felhívtam, elmondtam neki, hogy terhes vagyok.

Anyós az elsőnél telefonon, másodiknál messengeren értesítve lett az első uh után. Vele nem jó a viszonyunk.


Szerintem ez a meglepi, meg cukcsi mukcsi ajándék nagyon gagyi.

Szerintem ezt a "kismamán" kívül senki nem élvezi.

2023. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem a párom folyton hívogatott hogy megjött már meg jött már? Pont külföldön dolgozott. Vettem egy tesztet, átküldtem neki a kèpet. Rögtön hívott hogy apa leszek, apa leszek.anyósnak, meg apámnak nem mondtuk meg csak a 12 hèt után. Akkor is csak telefonon.
2023. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon nem mindegy, hogy az apa tud-e a tervről
2023. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Mindkét alkalommal kirontottam a vécéről es az orra alá dugtam a tesztet. Mindkétszer rémülten kérdezte, ugye megmostad? 🤣

(Természetesen igen)

2023. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk karácsonyi ajándék lehetett volna a hír a férjemnek, ha kibírom az esti ajándékozásig. Az volt a tervem, hogy beteszem egy ajándékdobozba a tesztet. Meg volt beszélve, hogy nem ajándékozunk, de azt gondolta volna, hogy mégis vettem valamit, mivel többedik sikertelen hónap után történt, sokat görcsöltem is, nem számítottunk rá, hogy ezúttal sikerült. De nem bírtam ki. Reggel a teszt, ahogy pozitív lett halál sápadtan, pánikban rohantam be, hogy úristen ez pozitív.

De szép terv volt. :D

2023. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Szülinapja előtt 1 nappal csináltam tesztet, pozitív lett, másnap reggelre feldíszítettem a nappalit, kikészítettem a reggelit, odatettem az ajándékokat. Direkt vettem egy clear bluet, hogy azzal azért más megmutatni, mint a kis csík tesztekkel. Betettem egy dobozba egy bodyval és hozzácsomagoltam még egy gyerekkönyvet, amit hónapok óta tárolok a szekrényben, mert tudtam, hogy a férjem imádta ezt kiskorában.

Nagyon nagy volt az öröm :)

2023. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!