Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Normáli...

8 hetes terhes vagyok. Normális, hogy két hete nagyon hányingerem van? Van olyan nap amikor csak öklendeznem kell, utána jön két nap amikor szinte minden kijön belőlem. Ez nem árt a babának?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van olyan aki végig hányja az egész terhességét. És az is normális. Próbálj meg rengeteg vitamint, folyadékot inni enni. B6 vitamint vegyél be. Reggel mielőtt kibújsz az ágyból néhány szem háztartási kexet egyél, pici víz, és csak azután kelj ki az ágyból! Gondtalan babavárást! És egészséges babát kívánok! 4,5 hós fiucska anyukája
2009. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ez a terhesség természetes velejárója. Van aki szerencsésebb és megússza, van aki nem. Tényleg jó, ha felkelés előtt kekszet rágcsálsz, viszont nap közben is figyelj az étkezésre. Naponta többször egyél keveset. Ez sokat segít, nekem elhiheted. Minden jót!

18 hetes kismami

2009. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz!Én nagyon hányingeres voltam a 16.hétig és nekem is sokat segített a háztartási keksz meg a párom csinálta pirítós simán!!persze szedtem a b6 vitamint is!De sokan azt mondják ha már mozog a baba általában csökken a hányinger van akinél el is múlik!Pl.nálam is!Gonndtalan babavárást és jó egészséget!!6hetes anyuka
2009. jan. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!