Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha teljesen fedi a lepény a...

Ha teljesen fedi a lepény a méhszájat és így is marad, meddig tartható fenn a terhesség, ha nem jelentkezik vérzés? Illetve akinek ilyen problémája volt végig, hogy alakultak a dolgok?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve. Jelenleg 22 hetes vagyok. Az orvosom szerint ez így is marad már. Védőnő szerint még feljebb kúszhat ahogy nő a méh. Nem a császártól félek, mert volt már benne részem, hanem hogy ha változatlan marad a helyzet, idő előtt ki veszik a babát. Így ennek tudatában, ha akarom, ha nem, minden napom rettegés, hogy nehogy a következő pisinél vérzést tapasztaljak. A lehető legjobban kímélem magam, szinte egész nap ülök, vagy fekszem.
2023. aug. 25. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
2023. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hátha azóta valaki még erre téved, akinek van tapasztalata ebben a kérdésben és az előzőt nem látta 😊
2023. aug. 25. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
És most nekünk kéne megjósolni, mi lesz veled? Vagy ami mással történt, az veled kapcsolatban mitől lesz releváns?
2023. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Ki lehet tölteni a teljes vàrandóssàgot. Ami fontos, hogy ne vajùdj otthon. Amint ,,gyanùs", hogy nem csak jòslòid vannak, iràny a kòrhàz.
2023. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Lehet koraszülés és túlhordás is
2023. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Továbbra is azt mondom, hogy a 28. hét körül ilyennel be szoktak fektetni, és indítják is a szülést korábban általában, tehát túlhordást és otthon vajúdást én semmiképp nem feltételezek.

De gondolom, hogy mondjuk 2 hónap befekvés után egy 37. héten elvégzett császármetszés már megváltás is lehet, a babának pedig akkor már elvileg mindene érett eléggé.

Fel a fejjel, drukkolok neked, hogy megúszd a hosszú korházi időtöltést és a baba is rendben legyen!

2023. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat itt is. Nem értem a 6os válaszolót miért pontoztátok le. Sajnos nincs senki ismerős, vagy rokon aki végig ment ezen, azért próbálok itt tapasztalatokat gyűjteni. A neten erről szóló cikkek is a hatos válaszolót erősítik. Persze lehet, hogy velem máshogy történik, de jó lenne valamiben kapaszkodni, ezért is tettem fel mégegyszer a kérdést. Mondjuk kiemelhettem volna az előzőt,ez nem jutott eszembe. Tényleg nagyon nehezen mennek így a hetek. Sőt, a napok. Tisztában vagyok vele, hogy nem marad más, csak a reménykedés, hogy nem 26 hétre szülök és legalább a 30.hetet megérjük egyben. Ez a nagyon nem mindegy. Mert be fekszem én hónapokra ha kell, de a baba maradjon a pocakban amíg ki nem fejlődik rendesen mindene😔
2023. aug. 26. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!