Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek szülés közben is...

Szerintetek szülés közben is fájni fog?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok és vannak jóslóim tehát haskeményedés

,hasifeszülés, menstruációs görcs,erős hányinger és magzatvíz szivárgás, de viszont nekem van egy problémám hogy 17 hetes terheség óta nyom a baba egy idegszálat bal oldalt ami át sugároz a jobb oldalra is és iszonyatosan fáj de még van mikor most is oda bújik és olyankor a kis fejét szó szerint át szoktam mozdítani a másik oldalra hogy ne fájjon mert annyira nyomja ott hogy ilyen éles,szúró, erős fájdalom jön létre ha oda fekszik! Igazság szerint mivel első baba, attól félek hogy vajúdás közben is fájni fog aza idegszál ahová eddig is nyomta magát.. Mert ha szülés közben ugye lesznek a fájások félni fogok hogy közben az is fájni fog ahogy a baba ki akar majd jönni! Szerintetek mennyire fojásolja be a szülési fájdalmat majd még pluszba ez a görcs ha már ezzel kínlódok régóta mivel ezt a két fájdalmat már nem bírnám ki hiszen ez mikor ráfekszik az idegszálamra kegyetlen módon fáj! Volt már valaki így? Nekem minden orvos azt mondta ha megszültem elmúlik de ezzel nem nyugtattak meg.. Remélem mivel a szülőcsatorna egyenes kijárat így azt a idegszálat nem fogja nyomni a baba.. Előre is köszönöm a választ!



2023. szept. 4. 05:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Jaj nyugi, annyira fáj a szülés, hogy minden fájdalom egybe fog folyni. Nem fogod érezni, hogy most éppen hol fáj. Rekesztől térdig tart a fájdalom. Gondold el, én pl a gátmetszést egyáltalán nem is éreztem.
2023. szept. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg nem fogja nyomni. De el kell, hogy keserítselek, mert még ha nyomná is, a vajúdás olyan fájdalom, ami mellett fel se tűnne. Ha ez kegyetlen módon fáj, akkor ideje lelkiekben felkészítened magad arra, ami valójában várni fog rád, mert az ezerszer fájdalmasabb lesz. A jó hír viszont, hogy szülés után elmúlik valóban, mert nem fogja nyomni semmi.
2023. szept. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem most nyom a baba bal oldalt a derekamban egy ideget. Úgy, hogy hajolni nem is nagyon tudok, térdelek meg mászkálok, mint valami gerincsérült. De elmozdítani sem sikerült már két hete. Én most töltöttem a 39 hetet, már 7 perces fájásaim vannak, szerintem ma kibújik, ha gondolod megírom, hogy éreztem - e változást szülés közben. De nekem ez már második baba. Ha ez a szülés csak fele olyan fájdalmas lesz, mint az előző, akkor a hátam miatt aggódom a legkevésbé. :D
2023. szept. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom, ha a magzatvíz szivárog,már bent vagy a kórházban.(legalább is nagyon remélem) Születés közben a magzat folyamatosan jó irányba forog, hogy minél optimálisabban illeszkedjen a medencébe a koponyája. Így az alap problémád csak szülés közben fog kiderülni
2023. szept. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is ez ütötte ki a szemem 4-es.Magzatvíz szivárgással azonnal kórház,mert fertőzésveszély van.Ezen kívül,a szülőcsatorna marhára nem egyenes út,viszont nem az idegszál lesz a legnagyobb problémád ott és akkor.
2023. szept. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Azért ez elég rendesen szubjektív. Nekem több olyan barátnőm is van,akiknek nem volt vészes,míg mások,mint itt is megszenvedték,sajnos. Konkrétan barátnőm az első gyereknél,pont nála voltam,picit érez valami enyhe fájdalmat,de ott röhögött,mondta hogy a menstruáció ezerszer jobban fájt neki,plusz veseköve is volt többször,az meg még jobban. Azért ment be csak mert időbe is már ott volt és ez az enyhe fájdalom se szűnt. Éppen hogy beért már kint is volt a baba,később megy otthon szül meg. Másodiknál is így volt. Erről még minimum két barátnőm beszámolt egyébként,ott is volt fájdalom,de nem a belehalok szint. Ez attól függ kinek milyen a fájdalomtűrése.
2023. szept. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Utólag én is azt mondom, hogy nem kell belehalni, de ott azért ezt nem így gondoltam. Az idő feledteti azokat a gyötrelmeket, mellesleg csak egy nap, avagy néhány óra, ami eltörpül az azt követő évek mellett.

Nem fogod tudni elkülöníteni ott helyben, hogy mi fáj. Egy nagy fájdalommá fog összegyógyulni az egész vajúdás és valószínű ha nyomná azt az ideget sem tűnne fel. Nekem a keresztcsontom fájt brutálisan az utolsó hónapban. Már nem tudtam hogy ülni, vagy feküdni, mindenhogy borzasztóan fájt. Szülés közben ez nem tűnt fel, utána viszont teljesen elmúlt.

2023. szept. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

6-os

Akkor a barátnőd hazudott. Én évek óta szülészeten dolgozom, de még olyat nem láttam, hogy röhögve szült volna valaki... Úgy látszik, hogy csodák márpedig vannak.

2023. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Magzatvíz szivárgással miért nem vagy már kórházban?
2023. szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
8# Vagy esetleg te hazudsz és szülészet közelébe se jártál még. Ha ott dolgozol valószínű tudod,hogy szubjektív élmény,fáj de nem mindenkinek ugyanolyan. Hol írtam,hogy röhögött bent?:D Így indul a pletyka is,ferdítéssel. Azt írtam,hogy otthon nevetett,miközbe már rég vajúdott. Egyébként a másodiknál mondták bent neki,hogy aki így mosolyog ma még nem fog szülni..Hát pedig de egy órára kb meglett a második. Van ilyen is,le lehet pontozni egyébként. :D Nagyon érdekes dolgot írtam azzal,hogy minden mber más. Mindenkinek más a küszöbe,ennyi. Mint ahogy a császár utáni fájdalmat se mindenki ugyanúgy viseli. 6# voltam.
2023. szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!