Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemi herpeszt, ha elkapom,...

Nemi herpeszt, ha elkapom, árthat a magzatnak?

Figyelt kérdés

Barátnőm kisfiának nemi herpesze van.

Egy hete találkoztunk velük, a kisfiam együtt medencézett vele.

A kisfiú az én kulacsomba is beleivott..


Ma tudták meg, hogy herpesze van.


Nagyon félek, nehogy a magzatnál (30 hetes vagyok) valami bajt okozzon, mert olvastam, hogy akár halálos kimenetelű is lehet 😞


Előre is köszönöm a válaszokat!


2023. szept. 5. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Azt hittem neked vagy a párodnak jött ki. Jajj ne stresszelj ezen!
2023. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Derjaderja ***** válasza:
100%
Mekkora kisfiú és honnan kapott el nemi betegséget?
2023. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is az érdekel inkább, honnan van egy kisfiúnak nemi herpesze. Nagyon nem normális!
2023. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 féle herpesz vírus van, egy a nemibetegség (HSV2) és egy az ami a szánkon kijön (HSV1). A nemi herpeszt szájon való kontaktkor hihetetlen ritkán lehet elkapni, ahogy a szájon való herpeszt is nagyon ritkán kapni el genitálisan. Ha nincs súlyos immunrendszer betegséged, rendben kell hogy legyen a dolog.

De az nagyon nem oké, hogy egy kisgyereknek nemibetegsége van, mivel az nemi kontakttal terjed...

2023. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!