Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire árthat a babának, ha...

Mennyire árthat a babának, ha a terhesség elején 3 hétig még dohányoztam (összesen kb.15-20 szálat)? Sajnos nem tudtam előbb a piciről. Most vagyok 5 hetes + 2 napos.

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ahol konkrét adatot találtam ott mindenütt azt írták, hogy a cigaretta napi 10 szál felett okoz kimutatható különbséget a babák fejlődésében. Ez is azokra vonatkozik, akik végig dohányoznak a terhességük alatt. Ne aggódj e miatt. Összesen egy doboz cigi 3 hét alatt, az nem csinál semmit a babával.
2009. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nyugi smemi gond nem lesz vele,sokan vannak igy,hogy dohányoznak mert nem tudják hogy babát várnak.A lényeg hogy már felhagytál vele!:-)
2009. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokan vannak ezzel így.

Általában 4-6 hetesen tudják meg a nők, hogy babásak.

Én is dohányoztam kb 5.hétig, és van egy gyönyörű szép egészséges kisbabám.

Ne izgulj, nem lesz baj, csak ne gyújts rá többet!!! Grat a babához :) :)

2009. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak megnyugtatásul közlöm, a terhesség első heteiben (kb 2 hét) nem köti össze az édesanya szervezetét az embrióval semmi! Szóval ha ebből indulunk ki akkor nem hiszem, hogy nagy kárt okoztál vele.

Viszont dicséretes, hogy azonnal letetted. Láttam olyat, aki nem tette le, szülése előtt is szívta. Nem sokat, de szívta. Undorító. Én is cigiztem, de pont a teherbeesésem előtt letettem.

2009. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szio

eloszor is gratu, hogy letetted a cigit!

nyugi, nem lesz gond, csak ne gyujts ra, és ne aggodj emiatt :)

és gratu a babahoz is!

(elnezest, ha nem tul informativ a valaszom, sose dohanyoztam, es orvos sem vagyok, hogy konkretan megmondjam a tutit, de tudom milyen nehez dolog letenni a cigit, akkor is ha nem dohanyzom, és oszinten tisztellek, hogy sikerult, sokan nem kepesek rá.)

2009. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támpgatásotoka, én is büszke vagyok magamra, és remélem, minden rendben lesz :)
2009. jan. 2. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!