Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódom az első uh annyira...

Aggódom az első uh annyira messze van..?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Múlthét pénteken volt a nemvárt. Szombaton teszteltem, szép pozitív lett 3 tesztem is. Enyhe görcsök vannak. 2 napig nem tudtam enni, vagy alig. Ez már megszunt, eszek sokat.

A mellem enyhén feszül. Jovohet hétfőre kaptam időpontot a nőgyógyászatra, terhesseg megállapításra.

A derekam es a hatam majd le szakad.

Aggódom, hogy egészséges terhesség lesz e.

Kérlek nyugtassatok meg, akármivel. Tudom, nem vagytok orvosok. De más is aggódott, félt?

Köszönöm


2023. szept. 11. 14:48
 1/8 A kérdező kommentje:

Es brutálisan fel vagyok puffadva.

3.terhessegem lesz.

2023. szept. 11. 14:49
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
minden rendben lesz. Hány gyereked van? Mert azt írod hogy 3.terhesség de azt nem hogy hanyadik gyerek
2023. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

3. terhesség, van tapasztalatod.

Mi újat lehet mondani?

2023. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első babám születés után 2 hónaposan elhunyt. Rá 2 evre született egy kislányom. Szóval 2 gyerekem van, az egyikőjük angyalka.
2023. szept. 11. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ami veled történt!

Én most 34 hetes vagyok a második babámmal. A mostani terhességem nekem is így indult, mensi szerű görcsökkel, sőt az első uh-n még nem is látszódott semmi, alaposan rám ijesztett a doki, hogy elhalt terhességről lehet szó és 2 hét múlva menjek vissza. Addigra màr szépen látszódott hálistennek.

A mensiszerű görcsök a 12 hétig tartottak. Aztán a 22 héttől újra görcsöltem a 28 hétig.

Végig aggódtam az egész terhességet és még nincs vége.

Ezt csak azért írtam le, hogy tudd nem vagy egyedül és 2 terhesség sem egyforma. Nekem az első babával semmi kellemetlenség nem volt.

Kitartás! Minden rendben lesz!!!

2023. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Sajnálom ami veled történt de szedd már össze magad kicsit. Mert így hosszú 9 hónap lesz. Ennyi erővel ha rendben is lesz a jövő héten az még semmire nem garancia te is tudod. Ez már beteges amit csinálsz. Fordulj pszichológushoz. Amúgy igen, más is aggódik, de erről ilyen értelmetlen kérdést kiírni...főleg , hogy van már benne tapasztalatod
2023. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Még a jövő hét hátfő is baromira korán van. Nem az UH-n múlik, hogy megmarad-e egy terhesség vagy sem. Ha pénteken kellett volna megjönnie, hétfőn még csak 5+1 hetes leszel, semmi nem fog látszódni, semmi értelme nincs a vizsgálatnak.
2023. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor hiába vizsgálnak úgyse tudnak csinálni semmit. Türelem kell.
2023. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!