Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég komoly hangulat ingadozás...

Elég komoly hangulat ingadozás terhesség végén? Mi lehet a gond? Többi lent

Figyelt kérdés

Lehet volt más anyuka is,akit érintett már.


Nem sok van szülésig,csupán pár nap.

Az elmúlt egy hétben,nem tudom mi van velem, gondolom a hormonok,vannak napok amikor jobban vagyok,de általában nagyon rossz érzések vannak bennem, nagyon félek hogy nem jöhetek haza a kórházból, hogy valami probléma lesz.

Nagyon ingadoznak az érzéseim,van hogy elsirom magam,és nem tudom megmondani miért.

Többedik terhességem,ilyen még nem volt.

Tudom hogy minden fejben dől el,mindig pozitív/életvidám ember vagyok,de most nem tudok elmenni magamon.

Semmi sem esik jól,semmit sem kívánok.

Alvások már nem igen vannak, gondolom ez is kihatással van rám,és mellesleg itt vannak a kicsik is,hozzájuk mindig türelmes vagyok,nem mutatom ki nekik,ha sírnom is kell, elfordulok,ha férjem itthon van,akkor neki sírok,de nem tudom sokszor megmondani, miért. Őt sem akarom ezzel terhelni,pedig nagyon figyelmes, gondoskodó férj/apa.

Abban bízok,hogyha hazaértünk a kórházból, elmúlnak ezek az érzések,és úgy fogom magam érezni,mint terhesség előtt, mármint lelkileg.

Ez nem fog odáig vezetni, hogy akár szülés utáni depresszióba essek?

Ezt nem tudom elképzelni amúgy magamról,de ezeket a rossz érzéseket nem tudom kezelni most.

Köszönöm ha segítesz.



2023. szept. 14. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Én ha nem alszom akkor veszem észre a pánik jeleit, lehet neked is a nem alvás erősítrá a hormon sokkra.

Én terhes sem vagyok

2023. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan ebben a cipőben járok. Nekem még 2 hetem van szülésig. De orvos azt mondta bármikor jöhet. Tiszta ideg vagyok, félek, mindent beképzelek. Rémálmok gyötörnek. Minden zavar, minden bosszant. Minden hang, minden zörrenés, néha még a csend is. Sehogy sem kényelmes, és sírás kerülget kb 2óránként. Az étel sem esik jól. De már semmi. Hormonokra fogom, mert én sem voltam ilyen. Csak a félelem ne lenne, az nagyon rossz. Első babás vagyok. Minden új lesz. Annyira nem is tudom mire számítsak, és kétségbe esem, majd kis idő után kitisztul az agyam, de megint eltelik egy kis idő és ugyanott vagyok. Nagyon elegem van nekem is. Szóval megértelek. De sajnos segíteni nem tudok.
2023. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Én is ilyen voltam az utolsó 1 hétben. Meg szülés után kb. még 8 hétig. :) Én betudtam a hormonok játékának, illetve részemről nagyon idegörlő volt, hogy indítani fognak, vagy sem (nem akartam), utáltam ezt a várakozást a 36-7. héttől kb., hogy mostmár bármelyik pillanatban jöhet, utáltam, hogy nem tudok aludni, féltem a kórháztól, hogy hogy fogom bírni a szülést, a bent létet, hogy fogjuk bírni a babás létet, szóval úgy együtt minden teljesen kiakasztott. Ha megszületik a 38-39. héten, akkor valószínű nem pörgök bele ennyire, de mivel elhúztuk a 41. hétig, már agyamra ment a minden is... :) Kitartás!
2023. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt 2 hétig, ráadásul én a 36. héten szültem, de ezt tudtam előre. Szerintem a hormonok miatt van. Szülés utáni depresszióm is lett, de ezt nem azért írom, hogy erre készülj, lehet nincs ebben összefüggés.
2023. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meglett a baba? Jobban vagy/tok? 🙂
2023. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!