Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt hangulat ingadozása...

Kinek volt hangulat ingadozása terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nekem borzasztó hangulat ingadozásom van, hiperérzékeny vagyok, apróságokon felidegelem magam, aztán bőgök... Meddig tart ez az állapot? Más tünetem nincs semmi rosszullét néha émelygés hányinger de nem vészes. Csináltam házi jóslásokat szódabikarbónás, és a has fölé ingázott gyűrű, mind a kettő szerint kislány lesz. Többször megcsináltam, kinek vált be így hogy csinált otthoni teszteket?
2019. dec. 30. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hangulatingadozás a hormonoknak köszönhető. Nekem végig kitartott és még szülés után is jó ideig.

A gyűrű meg a szódabikarbóna marhaság.

Én a 2.terhességemnél direkt megcsináltam 3x is kedves ismerősnek, hogy bebizonyítsam mekkora marhaság a szódabikarbóna,mert ő teljesen rá volt kattanva az összes ilyen netes dologra. Mindannyiszor más mutatott. Attól függ mennyi épp a húgysav a vizeletben attól habzik vagy nem habzik. 😉 Ergo 0 köze a baba neméhez. Nyugodtan csináld meg napjában többször vagy pár nap különbséggel a nap más más isőpontjában.

2019. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hangulatingadozas szerintem a legtobb terhes nonel van, foleg az elejen, de en pl 39 hetes vagyok es meg mindig megesik, bar mar nem olyan gyakran. Korabban kb azt vartam, hogy ki mivel kot belem, hogy "indokkal" robbanhassak :))
2019. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!