Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha most 19 hetesen nem érzem...

Ha most 19 hetesen nem érzem a babám mozgását, pedig ultrahang szerint nagyon aktív, akkor van esély arra, hogy 20 hetesen már fogom, mert a méretei sokkal nagyobbak lesznek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van. De az is lehet, csak kesobb fogod erezni, ez nagyon sok dologtol fugg.


En peldaul eloszor csak a 22. heten ereztem, addig semmit. Mellso fali lepenyem volt es elso terhesseg.

2023. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is a van, de ma annyira aktív volt a baba a vizsgálaton, és hát most 240gramm, de a 20.hétre kb 350gramm lesz és abban bízom, hogy ha akkor is ilyen aktív lesz, akkor ekkora babát már fogok érezni.
2023. szept. 15. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat ha ez teged megnyugtat, akkor legyen igy. A legtobb magzat aktiv, egyebkent is, szoval ez semmi extra.


De konyorgom, ne ess ketsegbe, ha megse erzed, mert az is tok normalis.

2023. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értelek, de első baba sok évnyi harc után és mikor körülöttem mindenki azt mondja, hogy jaj már rég éreznem kéne, akkor sajnos belém ültetik a félelmet. Nem tudom ezeket kizárni.
2023. szept. 17. 17:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!