Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is kényelmetlen a...

Másnak is kényelmetlen a kismama ruha vagy én választok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21.héten vagyok, szombaton ugyanez a nadrág volt rajtam a városban, szinte le akart esni. Ma vettem fel munkába először kismama nadrágot, de egyszerűen megőrülök annyira nyomja ülve a pocakomat 😅😅 egyébként bonbrix, szóval nem is a legolcsóbb kategória, de gondoltam ha már veszek, legyen normális 😃 azon vacilálok lelépek egy 10 percre a szomszédos üzletbe venni egyet random, csak kényelmes legyen 😂


Másnak is kényelmetlen hosszú távon vagy nem a megfelelő markat/méretet sikerült választanom?😅😅

Eddig egyébként a rendes farmerokat hordtam teljesen kicipzározva, hosszú felsővel. Már aggaszt nehogy ebből legyen gond, hogy kb “leszorítom” ülve.


2023. szept. 18. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Rossz méretet vettél.

Nekem is van egy, aminek az alsó részén lévő még farmer karima szorít, eggyel nagyobb mérettel nincs gond.


(Egyelőre nekem inkább azért kényelmetlenek a kismama nadrágok, mert megsülök bennük ebben a melegben.)

2023. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én akárhány kismama nadrágot rendeltem, mindet kb 1x vettem fel, mert pár óra múlva már kényelmetlen volt, éreztem, hogy elszorítja a vérkeringésemet.


Sajnos vagy nem sajnos, a bő derekú pepcos cicanadrágok váltak csak be. Volt, amelyiket a végén már be kellett vágni kicsit. 2 terhességet csináltam bennük végig. 😄

2023. szept. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a h&m kismama nadrág vált be. A mai napig hordom néha😅
2023. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azámomra a sima, szintén Pepcos jeggings volt a legjobb választás.

Ha a saját méretemnél eggyel nagyobbat vettem, annak a derekát simán rá tudtam hajtani a hasamra.

Amikor leültem, akkor meg letűrtem.

S mivel általában atlétát hordok a pólók alatt, így nem lógott ki a pucér hasam, derekam.

2023. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

En sima H&M leggingset hasznaltam szinte vegig.

Volt ket kismamama farmerom is, en nagyon szerettem.

Szerintem rosszatt vettel, nem mind kenyelmetlen.

2023. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

H&M-bol vettem en is par farmert, szuper kenyelmes volt es a kb 20. hettol a vegeig hordtam oket, tehat nem is kellett belole masik meret. Pedig amugy en hiztam is, sajnos nem csak a hasamra…🙈


Csak annyi volt a bajom, hogy ugye az elejen, amikor mar nem voltak jok ram a hagyomanyos nacik, akkor meg nem volt jo a kismama se,mert az tul nagy volt a hasamon.


Hajgumival csomoztam be egy reszen, hogy ne essen le, mast nem tudtam kitalalni 🤣


Nekem a hagyomanyos leggingsek semmifelekeppen nem mukodtek, mert csak 150 centi vagyok es igy oriasi hasam volt.

Ezekbol viszont pl a sinsay tokre bevalt, kivetelesen jo minoseguek a kismama leggingsek.

Illetve a h&m-bol is persze volt egy par, de en a sinsayt meglepo modon jobban szerettem, az anyaga miatt.

2023. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a h&mből rendeltem terhes farmert, meg a decathlonból terhes leggingset, nekem mindkettő végig tökéltes volt. A farmert kb a 13.héttől hordtam, mert hiába nem volt még szinte semmi hasam, de a sima farmerem nyomta.
2023. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden nyomta kb a 20.héttől, nem a méret volt a gond, egyszerüen barmi hozzáert a hasamhoz bekeményedett. Van ilyen..
2023. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, ezek szerint a többségnek a H&M nacik jöttek be, megnézem mindenképp 😁
2023. szept. 18. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!