Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok babaváró naplót?

Ajánlanátok babaváró naplót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Terhességem elején járok, szeretnék babanaplót vásárolni, mely már a terhesség alatt is tölthető. Sokat láttam már, de esetleg tudtok olyat, ami nem csak az anyának szól, hanem az apát is bevonja? Férjem vevő lenne erre nagyon, de úgy érzem ezekből a naplókból az apák ki lettek hagyva.

Köszönöm!



#babanapló #babaváró napló #várandósnapló
2023. szept. 19. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ajándékba kaptam. "Első mesém" a címe van benne pár gondolat ami a babának szól utána van benne terhességtől az első otthon töltött napokig napló rész+fotóknak is vannak oldalak.
2023. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Poronty product
2023. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Babakaland van, abba bele lehet írni az anyuka, apuka családfáját dédikig.


Van 4 oldal ahová levelet lehet írni a picinek.

Illetve a hátuljában van 5 vagy 6 oldal ahová a nagyszülők, barátok írhatnak jókívánságokat, tanácsokat.


Az első 12 hónapot havonta lehet feljegyezni írásban és képekkel, utána pedig 7 éves koráig lehet írni a naplót. 1 év/ 1 szöveges és 1 fényképes oldal.


Van rengeteg fénykép helyes oldal mint pl az Így kezdtél kúszni/Így álltál/Első játszótér/Első húsvét/ Első karácsony stb.

2023. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, a Babakaland naplóban van még jónéhány Így vártunk lap is, ahová lehet fényképeket ragasztani.


Le lehet írni miért az lett a baba neve ami, hová érkezik... nekem nagyon tetszik. Sok babanaplót átlapoztam, de nekem ez volt a leg részletgazdagabb.

Az oldalak csak minimálisan vannak díszítve, így simán tudom a saját rajzaimmal dekorálni a margók mentén, meg a lapok tetejét, alját.

2023. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!