Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 25 hetesen ìgy tàplàlkozom,...

Ha 25 hetesen ìgy tàplàlkozom,akkor lesz baja a babàknak(2 baba van)?

Figyelt kérdés
Ugye màr elèg sok kg felszaladt a 26 hèt alatt valòszìnűleg a virslitől, extrudàltkenyèrrel,padlizsànkrèmmel,amit reggelire ès vacsira ettem mindig+az ebèd ,amikor azt ettem ami volt🤣.3 napja eszek reggelire salàtàt,paradicsommal,padlizsànkrèmmel,3 főttojàssal.Ebèdre salàtàt 1 nagy csirkemellel,vacsira pedig salàtàt, paradicsommal,uborkàval,1 cukormentes cerbonàval,1 babànnal.Fogytam ìgy 3 nap alatt màsfèl kg-mot.Tarthatom ezt ìgy vagy esetleg igyak meg 1 pohàr fehèrjèt is hozzà?

#Kevès szènhidràt bevitel
2023. szept. 26. 08:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem ìrni,hogy 170 cm vagyok ès 75,5 kg.Eddig 11 kg jött fel.
2023. szept. 26. 08:11
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Elöször is az a "fogyás" NEM fogyás, hanem csak felhalmozódott vizet vesztettél, de ez elöny.

Másodszor ha ezt az étrendet tartani tudod, akkor csak egészségesebb leszel te is meg a babák is.

Harmadszor az eddigi hízásod elég lenne az egész terhességre, én ikrekkel 12 kg-ot híztam, 39+4 héten születtek normál súllyal, egészségesen.

2023. szept. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Én nem diétáznék csak ha muszály.doki javasolta?
2023. szept. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Terhesség alatt nem diétázunk. A testedben keletkezett stressztől a baba túlmozgásos lesz.
2023. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Biztosan kevés így a szénhidrát, az ilyenkor képződő keton mérgezi a babát.
2023. szept. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha diétázni szeretnél terhesen, akkor a 160 grammos szénhidrát diétát csináld. A cukros kismamáknak is azt ajánlják, illetve nekem is ezt kellett csinálnom a második terhességem alatt (az elsőnél 20 kilót híztam, és lett belőle több egészségügyi probléma). Nagyon fontos hogy legyen elegendő szénhidrát, ez így szerintem kevés, ahogy te eszel.
2023. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!Nem èrzem magamat èhesnek ès jobban is èrzem magamat.Eszek mellè joghurtot is ès gyümölcsöt+műzliszeletet.+Nagyon nagy adagot eszek ezekből,ami miatt több òràn keresztül nem èrzem magamat èhesnek.
2023. szept. 26. 09:51
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem orvos javasolta,csak ìgy egèszsègesebbnek làttam ès èhes sem vagyok utàna.A virlis kaja utàn meg hamar èhes lettem.
2023. szept. 26. 09:52
 9/17 A kérdező kommentje:
+tele van fehèrjèvel 🤷‍♀️
2023. szept. 26. 09:52
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt mennyire igaz,hogy a zsìrbòl is tàplàlkozik a baba?Szòval tegyül fel hànyòs a kismama ès nem marad meg sok ètel benne,akkor a maradèk zsìrbòl tàplàlkozik a baba?
2023. szept. 26. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!