Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan legyek nyugodtabb...

Hogyan legyek nyugodtabb ilyen időszakban?

Figyelt kérdés
Szóval majdnem egy hete teszteltem pozitívat, azóta már 8-át teszteltem, félek hogy elmegy a baba, nagyon szeretném ha lenne. Orvoshoz csak 2 hét múlva tudok menni, mert meg nagyon korai a terhesseg, mit tegyek addig, hogy ne gondoljak ezekre a rossz dolgokra

2023. szept. 24. 04:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad. Akármennyit aggódsz, az semmit nem változtat a terhesség kimenetelén.
2023. szept. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem beszél arrol mennyire nehéz az a 2 hét várakozás (vagy tobb) az elso pozitiv terhességi teszt után.


Sajnos a kimenetelt nem tudod előre megjosolni. Én az első terhessekemnel kb 6. Hétig teszteltem naponta, végig erősödött. Vervetelt is kértem, az is szépen duplázodott ahogy kellett.

A doki először 9 héten fogadott volna. Privát ultrahangra mentem 8 hetesen ahol sajnos üres petezsakot láttak. Rá 2 napra előre hoztam az orvosi vizsgálatot ahol újabb ultrahang bebizonyitotta hogy nem fejlődött a baba.

Hcg 57 ezer volt ekkor ami művi befejezés után is csak 2 hónap múlva lett teljesen 0.


Második terhessegem rá 4 hónapra történt. A veteles miatt 6 hetesen akartak látni először így csak 2 hetet kellett várnom. Rettentő nehéz volt és aggódtam de minden rendben ment. Jelenleg 31 hetes vagyok.


Keress egy hobbit vagy valamit amivel lefoglalod magad. Az idegeskedessel nem segítesz magadon.

Alj pozitívan a dolgokhoz.

2023. szept. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is tesztelem pár naponta, ma teszteltem erősebb volt mint tegnap. Próbálom lefoglalni magam, de nagyon nehéz nem bele élni magamat, nem akarok csalódni. De már jobb azért csak néha rám jön.
2023. szept. 24. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp foglald le magad valamivel.

Tudom hogy nagyon nehéz nekem lombikkal sikerült az elsőnél volt szívhang is és mire legközelebb mentem orvoshoz már nem volt,missed ab-vel végződött. Amikor újra sikerült nagyon féltem hogy hogy megint megtörténik de viszont nagyon pozitívan álltam hozzá és éreztem hogy most jó lesz, igazából a 12.heti genetikai után tudtam megnyugodni.Azota már 5 hónapos a fiam😊 szorítok neked!

2023. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!