Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 25 hetesen ìgy tàplàlkozom,...

Ha 25 hetesen ìgy tàplàlkozom,akkor lesz baja a babàknak(2 baba van)?

Figyelt kérdés
Ugye màr elèg sok kg felszaladt a 26 hèt alatt valòszìnűleg a virslitől, extrudàltkenyèrrel,padlizsànkrèmmel,amit reggelire ès vacsira ettem mindig+az ebèd ,amikor azt ettem ami volt🤣.3 napja eszek reggelire salàtàt,paradicsommal,padlizsànkrèmmel,3 főttojàssal.Ebèdre salàtàt 1 nagy csirkemellel,vacsira pedig salàtàt, paradicsommal,uborkàval,1 cukormentes cerbonàval,1 babànnal.Fogytam ìgy 3 nap alatt màsfèl kg-mot.Tarthatom ezt ìgy vagy esetleg igyak meg 1 pohàr fehèrjèt is hozzà?

#Kevès szènhidràt bevitel
2023. szept. 26. 08:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

Van aki egész terhesség alatt végig rosszul van meg hány, és egészséges gyereke születik.

Van, ahol enni sincs mit, mégis milliárdnyian vannak.

Attól mert valaki egész nap salátát eszik, nem lesz egészségesebb a gyereke.

2023. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A baba elveszi, ami kell neki. Második trimeszterben a megszokott étkezésen felül plusz egy adag gyümölcs meg egy adat nasi az igénye kb.

Legyen változatos az étrended, sokféle zöldség, gyümölcs, gabonák, húsok és halak. Ha fogysz, nem probléma. Egyél annyit, amennyi jól esik.

2023. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szénhidrátbevitelre figyelni kell, én GDMes voltam mindkét terhességnél 160g diétával, de a végefelé emelni kellett szénhidráton egészen 200g-ig, mert megjelent az aceton a vizeletben, ami azt jelenti, hogy éhezik a szervezet (tudom azelőtt a kiszáradással hozták összefüggésbe)
2023. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Vegül megbeszèltem a vèdőnővel,hogy a reggelim 3 főttojàssal ès sok zöldsèggel megmarad+ebèd rizs lesz csirkehùssal ès este ismèt sok zöldsèg+Szokatam enni műzliszelet is min 2-t/nap+ banànt is.
2023. szept. 28. 18:26
 15/17 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy padlizsànsalival 😘
2023. szept. 28. 18:27
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Banán padlizsánsalival? 😅 az én terhességem még fiatalabb, de ilyen kombókra nem számítok 😄
2023. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem ìgy egybe 🤣 tìzòraira vagy uzsira egy banàn,műzliszelet,vagy joghurt.
2023. szept. 29. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!