Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg igaz hogy a menszi...

Tényleg igaz hogy a menszi fordulokor (4-5 hetesen és 8-9 hetesen) az első három hónapban nagyobb a vetélés esélye?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

zet még nem halottam az viszont biztos hogy nekem 5 hetesen halt el két babám is plussz még bartánőmnél

és 9 hetes vizsgálaton másik két ismerősömnek nem vert a baba szíve.


én most nagoyn félek mert az 5. héten túl vagyok és most még él de hgoy mi lesz később azt nem tudom

2009. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, igaz. Akkor a legnagyobb. Bár gyakorlatilag az első 12 hét a legveszélyesebb. Az első 12 hétben bmi megtörténhet. Igaz, utána is, de akkor már nem olyan nagy a valószínűsége, h baj lesz.

Nekem a 9. és 11. héten nem volt szívhang. Most meg van egy csodálatos kislányom. Két ilyen eset után én is nagyon féltem, de a lényeg a pozitív hozzáállás! :)

2009. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen halt el...
2009. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igaz.az első 3 hónapban tényleg megtörténhet bármi!az első babám 14 hetesen vesztettem el,a másodikat 6 hetesen!most 10 hetes terhes vagyok és rettegek attól hogy őt is elveszíthetem!
2009. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!