Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek megkérdezi az...

Mindenkinek megkérdezi az orvosa hogy megtartja e a babát? Nekem ez nagyon furcsa, és zavar is.

Figyelt kérdés
Eleinte a terhesgondozáson,rákérdezett az orvosom hogy meg fogom e tartani a gyereket. Ez így szokás,vagy csak az enyém ilyen?
2011. máj. 27. 13:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem így kérdezett rá, hanem bementem mondtam van egy pozitív tesztem, mire ő: és ennek örülünk vagy sem?
2011. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kérdezte meg!!!
2011. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Nem , sokszor tényleg így van, egész egyszerüen azért mert más protokollt kell követni ha abortuszra megy vki mintha megtartja.

Máshová kell máskor mennie stb. stb.

Tehát nem kezdi el mondjuk elmondani a terhesgondozás menetét ha meg se akarja tartani vki.

Dolgoztam nőgyógyászaton, sajnos nagyon sokan vannak akik abortuszra jönnek és olyan is gyakran előfordult hogy az orvos kérdésére még a "hölgy" háborodott fel, hogy "dehogy tartom meg..." :((


Tőlem is megkérdezték mindhárom gyermekem első uh-ja után hogy megtartjuk e.

2011. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Igen,nálam is megkérdezte,mert ha nem akarod megtartani akkor időben cselekedni kell,na és neki is tudnia kell hogy akkor most mi a teendője,ez így természetes.
2011. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyit mondott a dokim, hogy látom kérdeznem se kell, hogy hogyan tovább:)

Vigyorogtam, mint a tök:D

2011. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Én annyira akartam már hogy anya legyek,nagyon-nagyon boldog voltam! De akkor ez a kérdés kicsit szíven ütött,nem tudtam hová tenni.

Tudom túlreagáltam.

2011. máj. 27. 13:23
 7/32 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt,hogy összenézett az orvos az asszisztensnővel,az asszisztensnő kérdezte meg kerek-perec,hogy meg akarom-e tartani.Köpni nyelni nem tudtam hirtelen és annyit mondtam csodálkozva,hogy persze hogy megtartom!
2011. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Tőlem csak azt kérdezte, hogy tervezett baba-e. Engem nem zavart, mert az örömmel voltam elfoglalva, vigyorogtam mint a vadalma. :)

22h km

2011. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Egyszer sem kérdezett ilyet az orvosom,egyrészt mert ismer(mármint az orvosi előzményeket),másrészt ragyogtunk a boldogságtól(férjem is jelen volt).Így ennek a kérdésnek sem értelme sem helye nem lett volna.két babám van. Nem tudom hogy van ez,de szerintem alapból nem kérdez ilyet egy szakmáját szerető orvos,hiszen ő sem erre esküdött fel,és nem is ez a gyakoribb.Gondolom ha valaki nem tudja/akarja/szeretné megtartani az közli,és ezután beszélik meg ennek a menetét.Szerintem.
2011. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez lenne a helyes! Ha valaki abortuszt akar,eleve ezzel kezdi.
2011. máj. 27. 13:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!