Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beteges ha zavar hogy mindenki...

Beteges ha zavar hogy mindenki azt mondja lányom lesz, és ez rosszul esik, mert fiút szeretnék?

Figyelt kérdés
Volt már így valaki? Ha végül az a nemű lett amit nem szerettél volna, meg tudtál vele békélni?
2023. szept. 27. 12:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
Beteges, főleg első gyereknél, mikor még azt sem tudja valaki, hogy eszik-e vagy isszák a gyereknevelést, de máris nem mindegy, hogy mi az első.
2023. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki szerint fiút vártam. Minden "jel" arra mutatott. Lányt szerettünk volna,lány is lett.
2023. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fiam. Másodjára teljesen más a terhesség, mindennki mondta, hogy tuti lány biztosan lány. Örültem volna, ha lenne lányom is, de nem lesz. Legalábbis nem most. 😅
2023. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pont az ellenkezője volt, inkább kislányt akartam (két öcsém is van, rossz tapasztalatok), és kezdettől mindenki azzal nyaggatott, hogy "tuti fiú". Kicsit már ingerültté is tett, mert ugyan honnan tudnák, amikor még hasam sincs egyáltalán? Anyám legalább megindokolta, hogy mivel a férjem családjában szinte csak fiúk vannak, meg nálunk is jóval több fiú született, így nincs sok esélye a lánynak. Én meg mondtam hogy akkor lesz majd meglepődés. Közben meg csak azon fohászkodtam, hogy a következő vizsgálaton legyen minden rendben...

Kiderült a 18. hetin, lány. És még ott is volt aki azzal jött, hogy na, ugye fiú??

2023. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek kislányt szerettem volna, fiú lett. Nem voltam igazán elkeseredve. Most másodszorra rá voltam állva, hogy tuti kislányom lesz. Mindenki azt mondta, hogy biztos lány,1-2 embert leszámítva. Rájuk ideges is voltam, hogy mit jósolgatnak😅12.heti genetikain tippre fiú. A koromból adódóan levetettem a Prenát. 15.héten megjött az eredmény... Fiú. Nem nagyon lehetett hozzám szólni fél napig. Most vagyok 27.hetes és nagyon várom már a kisfiamat😍
2023. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy beteges-e, de engem is nagyon zavar. Második terhességem, mindenki belém akarja beszélni, hogy lány..

Van egy fiam, szerettem volna még egyet, de annak is örülni fogok, ha lány lesz.

2023. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél van preferált nem. Max nem vallja be. Teljesen normális érzés.
2023. okt. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!