Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességem már 10...

Második terhességem már 10 hetesen látszik, sőt érzem is ha hasam megtapogatom a méhem jóval nagyobb mint elsőnél. Ott 18. héten látszott így csak kb meg éreztem. Ez azt jelenti hogy akkor most sokkal nagyobbra fog nőni?

Figyelt kérdés
Illetve ennek mi az oka, oké hogy lazább ott minden, de a babának ugyanakkora hely kell mint múltkor, akkor miért nő nagyobbra a méh?

2023. szept. 27. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is rákérdeztek 8 hetesen, nem győztem letagadni. Hamarabb látszik, de azért durva
2023. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk én eszméletlen puffadós is vagyok sajnos, estére mint egy 6 hos úgy festek, reggelre alig látszik egy picit alul.
2023. szept. 27. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első trimeszteri pocak az a puffadástól van. Onnan tudom, hogy nekem is a második és valóban hamarabb látszott a hasamon, de a 12.hétig úgy fel voltam fújódva, hogy a szemfülesek akkor kiszúrták. De az igazi baba pocak az a 18.héttől látszik, legalábbis nálam. És azóta csak nő nő nő, 🙉Amikor kérdik hogy mikorra várható és közlöm a decembert, a következő kérdés, hogy kettő van odabent? 😅 Pedig egyedül van. A lepény mondjuk mellső fali, lehet az is rá tesz.
2023. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem is mellső fali volt elsőnél és pont ellenkezője volt hogy annyira nem látszott hogy 7 hónaposan megkérdezte gyerekorvos hogy biztos egészséges e a baba....

Amúgy igazad, valami csoda folyton a héten alig puffadt eddig, és tényleg eltűnt. Ma újra felpuffadtam újra van. Durva h ennyire fel tud az ember lánya puffadni

2023. okt. 1. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező a sokadik terhesség alatt is puffadsz, akkorára mint egy 6 hónapos kismami. A has izmod és a szalagjaid, nagyon lazák az első terhesség miatt ezért látszik.
2023. nov. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak a puffadás volt a gond, most 16 hetes vagyok és meg családok se tudja terhességet akik velem élnek csak az apuka mert nem látszik abszolút.
2023. nov. 3. 14:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!