Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn töltöttem be a 30....

Hétfőn töltöttem be a 30. hetemet és voltam ultrahangon is. Az orvos eléggé sokáig nézegette a babót és mondta h szerinte 1-2héttel nagyobb mint kellene. !?

Figyelt kérdés
Bpd 79mm. és a papíromra már 31 hetet írt. De mást nem mondott. Most akkor előre lettem hozva 1 héttel? Tényleg nagyobb?
2009. jan. 2. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na ezen aztán ne izgulj.Nekem 2 hete azt mondták, hogy 1,5 héttel levan maradva a baba a fejlődésben.Teljesen kiborultam.Rá 2 hétre ugyanaz a doki vizsgált, és akkor már azt mondta, hogy korának megfelelő a mérete.

Szerintem 1-2 hét nem számít.

2009. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen tényleg ne aggódjál, nekem is volt hogy nagyobbnak ítélték, volt hogy kicsit kissebbnek, volt hogy pont a korának megfelelőnek és mégis egy abszolút átlagos méretű babám született a kiírt napnál 2 nappal késöbb. Lehet hogy 2 hét múlva meg pont a korának megfelelőnek mondják majd a babádat.
2009. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is végig 2 héttel idösebb volt a babóca,mégis csak a 40+3 született meg.Mondták,hogy majd elöbb jön a babó,de nem ő szépen megvárta a végét!!!Ami azért a legjobb.Az a pontos dátum amit a 12-13-dik heti ultrahang.irtak be.

2009. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az UH 3 nappal előrébb teszi a szülés időpontját.

Én hétfőn voltam 30h+1n-os (uh szerint 30h+4n-os) és akkor voltam UH-on is.

BDP: 77mm, becsült súly: 1672 gr.

2009. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem uh szerint végig egy héttel nagyobb volt a babám. De a szülés dátumát mégsem hozták előrébb. A dokim mindig azt mondta, hogy a baba úgyis akkor születik meg, amikor ő akar. És a terhesség végén meg úgyis állandóan vizsgálják a mamát, ott kiderül, hogy nagyjából mikor fog megszületni a baba.
2009. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!