Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második trimeszterben hasfeszü...

Második trimeszterben hasfeszülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfőn kezdem meg a 22-ik hetet és az lenne a kérdésem, hogy Nektek volt e ilyen furcsa diszkomfort érzés a hasatokban?

Tegnap óta azt érzem, hogy álló helyzetben feszül a hasam, olyan nehéznek érzem.. keménynek nem érzem, viszont ez a feszülés időnként jelen van, a hólyagomnál is érzek ilyen feszítő-húzó érzést.

Mennyire mondható normálisnak?



2023. szept. 30. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, mert nő a babácska. Fogsz te még érezni a hólyagodon rúgást is. Én pl bepisiltem. 😁

Na, meg, amikor a fejecskéjével nyomja a bordádat, amikor se ülni, se állni, se feküdni. 😘

2023. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megnyugtattál, köszönöm!😊 én is erre gondoltam, hogy hirtelen nőtt sokat a pocakom meg nő a bèbi, csak ilyet eddig még nem tapasztaltam és hirtelen ijesztő volt.😬


A hólyagomnál sokszor érzek feszülést és olyan mindjárt be pisilek érzést.😅

2023. szept. 30. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Viselj betétet, mert ha éppen utcán, egyéb helyen közlekedsz,

és fészkelődik egyet, s kapsz egyet a hólyagodba, akkor

kínos lehet. :)

Ne aggódj, volt, mikor levegőt alig kaptam.

Farfekvéses volt a kisfiam, kilencedik hónap elején volt,

oldalt fekve olvastam az ágyon. egyszer csak elindult,

megfordult, kiderült, fenékkel kifele. Azt se tudtam,

merre forduljak, mit tegyek, ahogy tekergett a hasamban.

:D

Aztán, amikor bokszol egyet-kettőt, és párhuzamosan rugdal.

Vagy, mikor kikönyököl, a hasfalamon meg lehetett fogni a dudort.

Nőnek és ficánkolnak ők is a szűk helyen. :D

2023. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, mindenképpen megfogadom a tanácsod!😁

Nem is gondolná az ember, hogy mennyi tünetet produkál a testünk a várandósság alatt.

Az meg, hogy még mennyi van hátra és még mennyi furcsaság lesz..😅

Azt már érzem, amikor megfordul, mert akkor befeszül az egész alhasam és pár másodperc után abba marad az érzés és elkezd bal oldalt rugdosni(jobb oldalt szokott általában táncolni).😊

2023. szept. 30. 20:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!