Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudok tornacipőn kívül...

Nem tudok tornacipőn kívül mást hordani, mert minden cipőbe beledagad a lábam?

Figyelt kérdés

21 hetes kismama vagyok és dolgozom még egy ajándékboltban. Sokat tudok ülni, pihenni, de nyilván ha vásárló jön, ki kell szolgálni . Viszont mivel 11 órában dolgozom, így azért a nap második felében már eléggé be tud dagadni a lábam és már mivel szandált vagy papucsot nem lehet felvenni, mert a klímás helyiségben nem akarok felfazni, marad a tornacipő, de abból is csak a Converse , ami kényelmes, mert elől kicsit "csúcsosabb", mint egy kínais tornacipő. Más is volt így, hogy csak tornacipőben bírta a strapàt? Bevallom életemben egyszer vettem Converse tornacipőt , most is azt nyúzom, mert baromi drágák, de most kénytelen voltam a hidegebb őszi napokra rendelni egy újat, mert másba már nem nagyon megy bele a lábam és nekem ez a kényelmes. Csak az ára miatt fáj a szívem, de hát ha az a komfortos akkor ez van.

Ti mikor dagadt a lábatok ,miben volt kényelmes lenni? Félek a téli csizma nem fog már 7-8 hónaposan a lábamra feljönni (eddig 3 kiló plusz van rajtam, nincs cukor problémám, egyedül a lábfejem dagad már olyan 5-6 óra munka után).



#munka #tornacipő #kényelem #21 hetes várandóssàg
2023. szept. 30. 17:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

"mert elől kicsit "csúcsosabb""

Pont azért szar a Converse, mert csúcsos, azaz nem hagy elég helyet a lábujjaknak. 🤷

Széles lábfejű barefoot jellegű cipőben van hely igazán a vizes lábnak.

2023. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem viszont pont a gömbölyű lábfejű cipők nyomják szét a lábam. Ezért kényelmes a Converse, mert előre is van helye a labamnak.
2023. szept. 30. 18:06
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Papucs vagy papucs zoknival, ősszel air max.

Van még ahol klímáznak?

2023. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát nem klímàznak , de meleg sincs ahol dolgozom.
2023. szept. 30. 18:29
 5/20 A kérdező kommentje:
Akkor marad az életmentő Converse 😄
2023. szept. 30. 18:30
 6/20 anonim ***** válasza:

Vegyél belőle egy számmal nagyobbat.

Amúgyis lehet jó lesz terhesség után is, mert sokunknak nagyobb marad a lába utána.

Nekem előtte 38-39 volt, most két terhesség után 40-es...🙄

2023. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, amit most rendeltem az egy számmal nagyobb. És kényelmes is így nagyon.
2023. szept. 30. 18:40
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A converse kifejezetten szűk fazon, nem hinném, hogy jó ötlet sokáig hordani...sőt. Télre vegyél olyan bakancsot, ami fűzős és zipzásras. Így tudod bőven állítani.
2023. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Télen nem is terveztem tornacipőben lenni,van egy még kényelmes bokacsizmàm, azt tervezem hordani majd. A Converse a keskeny lábamra pont jó, csak a 11 óra meló végére kezd dagadni mindenben a lábam, de még így is a tornacipő a legkényelmesebb nekem.
2023. szept. 30. 20:57
 10/20 anonim ***** válasza:

Rengeteg Converse tornacipőm van, de 5 hónaposan (tavasszal) már nem tudtam hordani, mert a bokám kifolyt belőle :)

Nekem csak a nyitott cipők jöttek be, igaz, szerencsére pont nyár következett. Onnantól alig dagadt a lábam, hiába volt meleg.

Sajnos azóta vennem kellett még pár tornacipőt, mert hiába egy éves már a kisfiam, a lábam nem ment össze, így néhány szülés előtti darab már nagyon kényelmetlen :(

Egyébként én Office és Hervis boltokban szoktam kifogni nagyon akciósakat, sok 10e HUF alatti Converse-em van.

2023. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!