Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsi barnázás a terhesség...

Kicsi barnázás a terhesség elején. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Kb. 5 hetes kismama vagyok, ma reggel 4-5 csepp barnás váladék volt a bugyimon. Azonnal elrohantam a kórházba, ahol kb. fél órán át küldözgettek ide-oda, majd végül egy életunt idős nőgyógyász nagy kegyesen megvizsgált. Közölte, lehet korai vetélés, amire semmilyen gyógyszert nem tud adni. Az ultrahangon megnézték, szívhang még nem volt, de a szonográfus szerint semmi rendellenességre utaló jel sem volt. Járt már valaki így? Milyen esélyeink vannak? Mit tudnátok tanácsolni, mire figyeljek?
2010. okt. 18. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

ha valóban gond lesz a babával semmit se tehetsz.

ne cipekedj ne eröltesd meg magad de ha nem volt igy akkor is kiméld magad - egészséges mértékben-

2010. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el magándokihoz mielőbb és addig ne gyere el onnan míg nem ad terhességmegtartó gyógyszert. Sajnos míg nincs szívhang nem kezelik terhességnek és nem adnak rá semmit, pedig sok korai vetélést lehetne megelőzni.
2010. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Adri baba ***** válasza:
Szia,nekem a terhesség 8.hetében volt barnázásom(sűrű nyálkás)Én is elmentem a dokihoz de azt mondta hogy semmi baj nincsen akkor már volt szívhang is,előfordul terhesség alatt!HA vért látsz akkor van baj,ha kicsi a terhességed javaslom mennjél majd vissza uhra.Nekem már 1,5 éves a lányom és egészséges mint a makk!!Pihenj sokat és ne idegeskedj!!!
2010. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia én most vagyok 12 hetes és nekem is volt egy nagyon kicsi barnás- rózsaszínes valami az elején 1 napig, kb a 6.-7. hét körül. Semmi bajom nem lett, mármint a baba eddig nagyon jól van. Ha nincs vér szerintem is ez még nem feltétlen jelent bajt, elég gyakori az elején. Ne pánikolj és pihenj amikor van rá lehetőséged.
2010. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél volt, az elsőnél a 7. héten pici barna pöttyök,semmi gond nem lett, most már 13 hónapos kisfiú. Most megint terhes vagyok, 10 hetes. A 6. héten az első orvosi vizsgálat után 2-3 órával egy adag vér, majd hamar barna lett és pár napig még jött barna folyás. Azóta semmi. Akkor elmentünk ügyeletre, uh rendben volt, volt szívhang, semmi nyoma vérnek. Kaptam Utrogestant, hüvelygolyót. Azt mondták, ha hormonális a gond, ez megoldja és ha nem az, akkor sem árt. Sok pihenés volt-van előírva (ami egy szaladgáló 13 hós mellett nem nagyon működik). Eddig semmi gond, szerencsére. Azóta voltam kontrollon, minden ok, szépen fejlődik. A doki szerint lehetett csak annyi is, hogy a méhlepény kicsi mélyen tapadt és a méhszáj vizsgálatkor megnyomta, levált egy kis darab. Tehát nem mindig jelent rosszat, remélem jól vagy és biztos minden jól alakul majd.
2010. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!