Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás a terhesség 11. hete...

Barnázás a terhesség 11. hete körül?

Figyelt kérdés
Nem sok,csak egy picike a wc papíron,de azért megijedtem:( Volt már valakinek ilyen,mit jelenthet ez?
2011. jún. 18. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem volt.Én is megijedtem és azonnal irány volt a nőgyógyászatra!!Ott az orvos megkérdezte, hogy milyen gyakori a szexuális életünk a párommal.Hát mondtam heti 4-5..És tényleg csak annyi volt, hogy egy drágám kicsit durva volt...Nekem ennyi!

De mindenféleképpen menjél orvoshoz, mert sosem lehet tudni!!!

2011. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt, van, lesz is - elég valószínű. Mivel nekem egyértelmű, hogy nem a hüvelyemből származnak a pici vérvoltok, hanem egy borotválkozás után kialakult sebet dörzsöl le időről időre a wc-papír. Eleinte én is megijedtem, mert már elég régi a sebem, nem gondoltam, hogy felsérthetem a wc-papírral, de kitapogattam, hogy honnan jön a vér punci törölgetés után. Aztán megnyugodtam :)

Ha jól emlékszek, nekem a 16-17. hét körül volt erősebb vérzésem, ami viszont a hüvelyemből jött, de semmi probléma nem volt. Egy egészségügyi betétnyit beterített, egyik reggel felkeltem, és véres volt (olyan sűrű most pocakosan a folyásom, hogy éjszakára a legvékonyabb eü-betétet használom).

2011. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Menj el nődokihoz, nem sablonszövegként mondom...hanem azért, mert Te nem tudod megállapítani, h mitől van, lehet ártalmatlan, de lehet, h nem az...Nekem is volt, és én is először itt olvasgattam, meg más fórumokon, sok helyen írták, h semmi gond, pihenjek, meg hogy ez előfordul...Hát ne hallgass az ilyen véleményekre! Mivel anyukám nem akarta annyiban hagyni, felhívta az orvosom és a doki rögtön mondta, h reggel első dolgom legyen hozzá bemenni...akkor is ha csak pici pecsételés volt, és azóta semmi! Hát bementünk, és kiderült, hogy haematoma, így progeszteron hormont kellett szednem, hogy segítsünk a babusnak mindenképp bennmaradni, valamint 3 hét szigorú fekvés itthon, csak wc-re mehettem és zuhanyozni, de azt is nagyon óvatosan! Most már minden rendben...szerencsére! Terhesség alatt semmiféle vérzés nem normális...mindig orvoshoz kell fordulni! Én tanultam ebből...ha anyu nem erősködik, ki tudja most mi lenne! Mellesleg mindenhol azt írják a neten, hogy normális a nagyon erős fehérfolyás...hát én azért megkérdeztem ezt is, mivel nekem is sok volt, és NEM normális az orvosom szerint, aki nagyon elismert doki mellesleg...kúpot kellett szednem arra is, és el is múlt, most már normális az is! Engem azért kicsit kiakaszt, h ennyi butaságot lehet olvasni...bocsi, h hosszú lett! Remélem, h tudtam segíteni! Üdv!
2011. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
OFF: Nekem megvizsgálták a folyásomat, és semmi baci nincs benne szerencsére. Baba előtt is bő folyású voltam, akkor sem volt semmi problémám, most sincs, engem az az orvos vizsgál, akinél saját magam születtem, bízok benne, hogyha valami gond lenne, szólna...
2011. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14:26 vagyok! Utolsónak: Ha előtte is sok folyásod volt, és most is ugyanúgy sok van terhesen, az biztosan nem baj, főként, hogy az orvos is azt mondta, hogy rendben vagy...Én azért írtam le ezt is válaszomban, hogy pár nő aki elolvassa véletlen és ilyen problémája van, és esetleg nem látta még orvos, az vizsgáltassa ki magát, ha rám hallgat...mivel ha doki mondja, h minden ok, akkor az bizonyára úgy is van! Nekem azzal van problémám, hogy tele van az internet tudományosnak titulált írásokkal, hogy az tök normális dolog, ha egyébként nem is volt nagyon folyásod, terhesen meg folyamatosan sok van, és hogy ez természetes minden esetben...szóval tapasztalatból mondom, hogy ez nem normális sok esetben akkor sem ha nincs kellemetlen szaga, illetve további mellékhatásai...mivel amint írtam nekem sem volt semmi gyanús, kivéve a sok folyást és nálam gond volt, szóval sztem akinek ilyen panasza van, az ne gondolja természetesnek, csak mert a neten sok helyen ezt írja, hanem szóljon orvosának...Üdv!
2011. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a választ.Természetesen az orvosomat nem értem el,de bementem a nőgyógyászatra és az ügyeletes orvos megvizsgált/UH/.Van egy kis bevérzésem,de nem komoly.Tehát pihenés, és lelkiekben is csak a babóra kell összpontosítanom.Az a lényeg,hogy a picinek semmi baja,szépen ficánkolt és dobogott a kicsi szíve:))

2011. jún. 19. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!