Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti has méret,...

Terhesség alatti has méret, függ a hasizomzattól,hol tapad a méhlepény, hányadik terhesség, az édesanya életkorától, édesanya magasságától?

Figyelt kérdés
Ezeket az információkat, úgy halottam a rokonságból,és a családból is

2023. okt. 4. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.


Én 2x voltam terhes, 2 év különbséggel.


Az elsőnél pokoli nagy hasam volt. Mar a 20.héten kaptam olyan kérdést, hogy csak napjaim vannak vissza?

Szülni úgy mentem, férjem azzal hencegett, hogy csak 1 gyereket valasszak ki, mert 4en tuti vannak, akkora a hasam.


2.terhességem a 20.héten kezdett csak el látszani. 36hetesen mentem laborba, megkérdezték, hogy mibek nekem 3.trimeszteri vizsgálat? Terhes vagyok? Szülesnél a doki azt hitte, koraszülök, mert nem is nagyon látszott a pocak. 39.héten szültem 3.5kgval. Szülni is a tethesség elötti farmeremben mentem.


Mind a 2x elöl tapadt. Kor... 2év, nem hiszem ez olyan nagy különbség. A magasságom pedig nyilván nem változott.

65kgval lettem mind a 2x terhes.

2023. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom mitől függ, de a terhesség számától biztosan nem.


Még csak egyszer voltam terhes, de hatalmas pocakom volt. Nézegettem képeket a terhességről hétről hétre, és nagyon nem tankönyvi volt az enyém. Videók alapján meg úgy nőtt, mint általában másoknak többedik terhességnél - de ezek szerint nem mindenki olyan alkat.

Amikor 26 hetesen mentem vizsgálatra, a recepción megkérdezték hogy szülni jöttem-e..

2023. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

"de a terhesség számától biztosan nem."


Dehogynem. A tartó szalagok nyulnak, lazulnak, nem mindenkinek rendeződnek vissza (sőt, az a ritkább)... Mind okozhatja a többedik terhességnél a nagyobb pocak kialakulását. Okozhatja, feltételes mód!


"Még csak egyszer voltam terhes"


🤦

2023. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

“…” itt van az idézgetős ismét 🙏🏼 😂


Szánalmas vagy 3as mint mindig 😆

2023. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

Idézgetés nélkül is baromság 4-es, hogy ne függhetne a terhességek számától. ;)

Majd ha egynél több tapasztalatod lesz... és akkor is max. kivétel lehetsz, ha neked kisebb lesz sokadjára is, mert az átlagos erőnlétű többségnél bizony korrelál.

Tudod, kinél nem? Aki visszaépíti ugyanolyanra vagy erősebbre a hasizmát.

A kortól viszont alapesetben nem hinném, hogy függ.

Max. közvetve.

A magasságtól sokkal inkább, nagyon is: egyszerűen jobban fér egy magasabba, egy alacsonyabb (160 alatt) személynél kénytelen előre terjeszkedni.

2023. okt. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
#2 vagyok. Hát pedig így volt: első terhességnél a közhiedelemmel és tapasztalatokkal ellentétben nagyon hamar nagyon nagyra nőtt a hasam. A 11. héttől már bő ruhákban jártam, mert takargatni kellett a család előtt. (Csak a 18. héten jelentettük be, de akkor már szép kerek pocakom volt.) És túlzottan alacsony sem vagyok, hogy ne fért volna el. 167 cm a magasságom. A lepény egyébként elől tapadt. Viszont sok volt a magzatvíz. Valószínűleg a GDM miatt. A baba picike lett, 2600 g-mal született.
2023. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Jól van, rá kell hagyni! Az idézgetős mindenkinél mindig okosabb fog lenni. Ő tudja legjobban! Esély nincs egy ilyen ember ellen. Ha ő azt mondta, akkor úgy van! 👏🏼😆
2023. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!