Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez terhesség?

Lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés

Párommal szex közben a végén szakadt el a gumi. Kivette időben, mivel a többsége rajtam volt, de azért én aggódom. Pont ovulációm volt a naptár szerint (bár a szokásos fehér folyásom csak pár nappal utána kezdődött, így lehet pár nappal utána volt az ovuláció is).

5 nappal később csináltam tesztet, ami negatív lett.

3 nap múlva kell megjönnie. Sokat eszem, érzem, hogy kívánom a kaját, mint minden menstruáció előtt. Mellem is duzzadt, illetve pattanásos az arcom, ezek mind jelentkeznek nálam menstruáció előtt.

Most is van fehér folyásom, menstruáció előtt általában mindig szokott, először fehér, aztán barna és szépen megjön.

Lehet ebből még terhesség vagy már inkább megfog jönni?

Köszönöm a válaszokat. 18/L


2023. okt. 4. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szex utáni 5. napon felesleges tesztelni, mert semmit sem fog mutatni. Én nem gondolnám, hogy terhes vagy de bármi előfordulhat. 3 nap múlva tesztelnék.
2023. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek még nem terhességi tünetek,az később alakul ki.Ha nem jön meg a mensid, akkor később tesztelj.Ez csak, orvos tudja megmondani. kevés az esélye a terhességnek,de nem lehetetlen.
2023. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pontosan hány napja történt ez az aktus mert nem világos?
2023. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
12 napja. Tegnap csináltam tesztet, negatív lett.
2023. okt. 5. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:
mert még korai azért lehet negatív.3 nap mulva mindenképp tesztelj ha valóban aktusnál volt ovu akkor 14 nap után mar tutkóra kimutatja.
2023. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!