Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebbol meg vajon lehet baba?

Ebbol meg vajon lehet baba?

Figyelt kérdés

Hosszuak a ciklusaim ezert nem vagyok biztos benne hogy mensi alapjan meg lehet mondani pontosan mennyi idos lehet a pici.

Ket hete voltam dokinal, mensi szerint akkor voltam 6+2. 14mm petezsak, ami ures volt. Majd szerdan voltam megint, 8+2sen es 31 mm petezsak benne szikholyag, nem volt szivhang. Mondta a doki hogy neki regi a gepe, lehet azert nem latja vagy hallja. Holnap megyek hozza megint, azt mondta ha akkor se akkor bekuld a korhazba, ahol jobb gep van es elvileg ott latnia kell. Elkuldott hcg vervetelre is, aminek az eredmenye 176 000 felett volt, ezt most nem tudom hova tenni. Nem latott semmit, megis magas a hcg.



2023. okt. 5. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerintem ez nem egészséges terhesség. 8+2 nél már a legrosszabb géppel is kéne látni
2023. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen embrió és szivhang, kelett volna lennie. Első írja jól
2023. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Kivéve, ha később fogant! Az is lehet. A vizsgálatok között volt pozitiv változás és a hcg is elég magas. Én bizakodnék. Igaz, legalabb 2 héttel későbbinek kellene lennie a fogantatásnak...

Szorítok! Majd írd meg, mi volt!

2023. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mikor fogan, 2 hét telt el a 2 vizsgálat között már embriónak és szívhangnak is lennie kéne.

Ez nem egészséges terhesség

2023. okt. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most ertem haza. 🙂 lett szivhangja, megizzasztotta a dokit de hallottuk.
2023. okt. 6. 09:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok kérdező. Ez a baba, élni akar. Később fogant?
2023. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki hogy az en esetemben szerinte nem szamit az utcso mensi elso napja. Azt mondta akkor lesz biztos mikor mar a koponyajat le lehet merni stb. Szoval igen valoszinu kesobb fogant. 🙂
2023. okt. 6. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Mekkora méretet mért? Mikor lett pozitív a teszted?
2023. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!