Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a terhesség korai jele,...

Lehet a terhesség korai jele, a gyakori vizelès?

Figyelt kérdés

Mèg csak 9 napja voltunk együtt. 5-6 nap múlva kell megjönnie, szokott ilyen lenni, menzi előtt, de ennyire gyakran akkor sem járok pisilni, ràadàsul, nincs is arányban vele, amennyit iszom..:/

Előre is köszi!


2023. okt. 5. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ilyenkor még nem.

Btw, nekem sokszor fordítottan arányos az elfogyasztott víz mennyisége a vizelettel. A luteális fázisom egy részén pedig éjjelente is ki kell mennem 2-3 alkalommal. Kb ott, amikor a legmagasabb a progeszteron szintje.

2023. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aham, igen, ez szokott nàlam is lenni, szerintem. Köszönöm, remèlem akkor, hogy nincsen semmi!
2023. okt. 5. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem, a hormonok miatt simán. Nekem ez volt az egyetlen tünetem mindkét gyerekkel. 5-6 éves korom óta soha nem keltem fel éjszaka pisilni, a várandósságaim elején viszont 3-4x felébredtem rá.
2023. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És ennyire korán volt màr neked is?

Köszi, előre is!

2023. okt. 6. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. 😊
2023. okt. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3, hormonálisan ebben a fázisban még ugyanaz a felállás, mint ha nem lennel terhes. Jóformán ezeken a napokon még hcg sem termelődik, és a progeszteron sem magasabb, akár terhes vagy, akár nem. Ha egy 28 napos ciklust veszünk alapul, amiből még 6 nap van hátra, akkor kb most tartott ott a kérdező, hogy elérte a csúcsát a progeszteron szintje. Ha a hormonokat nézzük is kizárt ilyenkor még terhességi tünet. És ezt nem az emlékeimre hagyatkozva állítom.
2023. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!