Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején nektek volt...

Terhesség elején nektek volt gyakori vizelés?

Figyelt kérdés

Tegnap teszteltem pozitívat, 4hét 5napos vagyok elvileg, de már pár napja észrevettem, hogy elég sűrűn kell mennem pisilni, és ez nem csak inger, jön is mindig több-kevesebb, pedig nem iszom túl sokat. Az első terhességemnél csak a terhesség közepe körül kezdődtek a gyakori pisilések, amikor a baba nyomta a hugyhólyagot. De ez teljesen érthető. De mikor még csak 4 hetes egy magzat, akkor mitől van ez a gyakori pisilés? Nem vagyok felfázva.


Köszönöm a válaszokat.


2012. nov. 22. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:

a miértjét ugyan nem tudom, de én is rengeteget járok pisilni az eleje óta.

gratulálok az újabb jövevényhez :)

2012. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát bizony, és éjszaka is óránként, napközben jó ha fél órát kibírtam. Mind a három terhességem így kezdődött.
2012. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális, nincs baj, nekem is így van, még éjjel is legalább 4-5 x megyek pisilni, már nagyon idegsít, menszi kimaradása utántól van, most 20 hetes km
2012. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is állandó pisilési kényszer..:-) 5hkm
2012. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen rengeteget járok pisilni amióta terhes vagyok. Minden éjszaka kimegyek min. kétszer, meg napközben is sokat. Nekem azt mondták hogy attól lehet ahogy ott bent megduzzadt minden.

8hkm

2012. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen :) es visszater a 3 trimeszterben. Most is allandoan jarok :O.


35h km

2012. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen volt hogy a munkahelyemig nem jutottam el be kellett mennem boltba vagy benzinkútra:)


27hkm

2012. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első tünet. Az elején a hormonok okozzák, a végén meg ugye a baba nyomja a hólyagot. Nekem sajnos nem múlt el az első trimeszterrel, még mindig felkelek éjszaka pisilni. Pedig jó lenne már egy nagyot aludni!
2012. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eleinte a hormonok, később a növekvő méh az oka. Boldog babavárást!
2012. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!