Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor múlt el a gyakori...

Nektek mikor múlt el a gyakori vizelés és vizelési inger, ami a terhesség elején jelentkezik?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kb. a 20 után, de csak annyiban jelent meg, hogy éjjel már ritkán kell kimennem wc-re. Aztán lassan ez biztosan vissza fog térni.

Üdv: 25 hkm

2012. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20. hét
2012. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

10. héten. Ez az egy múlt el akkor, a többi tünet a 20.-on. :)


35 hetes km

2012. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem erdekes modon nem is volt eddig.most vagyok 9+5 hetben. terhessegem elott is altalaban kimentem egyszer ejszaka wcre ez most is igy van.amugy nem vettem eszre valtozast.
2012. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most 18 hetes vagyok, most már csak egyszer megyek ki éjjel vécézni, kb. 2, 3 hete volt hogy kétszer biztos kimentem, néha háromszor is.
2012. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok, de mostanság többet megyek wc-re, mint a terhesség elején. Biztos nyomja valamelyik baba a hólyagom.
2012. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam úgy a 13 hét környékén jobb lett. De nem sokáig, mert a 18 héten újra elkezdődött. Azóta meg még rosszabb, mert a baba faros és folyamatosan a hólyagomba tapos.

24hkm

2012. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!