Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez gomba lehet? A babának...

Ez gomba lehet? A babának lehet baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az orvosomhoz csak holnap tudok elmenni, de már megbolondulok az aggodalomttól. Eddig fehéres folyásom volt, a doki azt mondta csütörtökön amikor megvizsgált, hogy ez természetes, hiába mondtam neki, hogy viszket és ég a hüvelyem, azt mondta ez el fog múlni. Tegnap már nagyon viszkettem, ma reggel viszont mikor elmentem a wc-re, a fehér folyást felváltotta a sárgás -halvány zöld folyás , rettentő egéssel és viszketéssel, de ami jobban megijesztett, hogy a wc papíron vér is volt. Nem sok, de voltak véres cseppek rajta. Most nemrég is.. holnap délután 4 órakor tudok menni az orvoshoz, előbb nem fogad. Ma már időpontot sem tudnak adni még magánban sem, mert full. Történhet a picivel valami? Nagyon aggódom
2023. okt. 9. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez valamilyen hüvelyi fertőzés, akkor holnap kapsz rá gyógyszert, az szépen rendbetesz, és nem lesz semmi baja a babának!

Őt védi a nyákdugó és a magzatburok ezektől 😇

2023. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én megbízok az orvosomban, ő mondta annó hogy ez természetes, ez ilyen lesz végig. Főleg hogy előtte is volt folyásom bizonyos időben, de normális volt.

Na mindegy , akkor mondtam neki hogy de legyenszíves írni valamit mert nagyon kellemetlen, főleg amikor valahova megyek meg amúgy is.

Akkor mondta hogy akkor X kupot és X krémet használjak, el is múlt.

2023. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

/2 vagyok

Az volt kellemetlen amikor valahol voltunk és viszketett, nem a folyás.

2023. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyi fertőzés nem gond, ha kezelik.

A vér viszont nem normális sajnos. Nem írtad, mennyi idős a terhesség, de mondjuk ilyen szempontból lényegtelen is - én tuti bemennék ezzel az ügyeletre.

2023. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezelni kell ezeket, és akkor bajotok nem lesz. Az orvosodba bízz meg
2023. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!