Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gát rugalmasságára (szülésko...

A gát rugalmasságára (szüléskor) mennyire lehet befolyással, hogy milyen gyakran élt a nő "házaséletet" a várandósság alatt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyén hangzik a kérdés, de felmerült bennem, hogy ha a várandósság során különböző okokból nem nagyon volt szexuális együttlét, az a (kisebb igénybevétel miatt) csökkentheti az esélyét, hogy elég rugalmas legyen a gát szüléskor és kisebb valószínűséggel történjen nagyobb szakadás?
2023. okt. 10. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Nincs összefüggés.

Első terhességemet végigszexeltük. Többet, mint elötte. Meg szülés elötti nap is együtt voltunk. Ennek ellenére gátmetszéssel szültem.


Másodiknál a legelejétől tiltva volt. Itt simán gátvédelemmel szültem.


De józan ésszel belegondolva... mekkora egy férfi nemiszerv és mekkora egy baba?! Naugye

2023. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami fétis kapcsán óriási nagyságú izéket nyomkod fel, akkor lehet, egyébként nem hiszem hogy nagy jelentősége lenne. Két minimál házaséletű terhességem volt,az egyikben egy apró, a másikban semmilyen sérülésem nem volt, pedig szakadósak a szöveteim. Szerintem fontosabb a lassú kitolás és a rutinos, támogató személyzet.
2023. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel amióta házasok vagyunk heti 2-3x vagyunk együtt. Második szülésemnél megpróbáltuk a gátvédelmet, hát úgy szakadtam, hogy a varrás hosszabb volt, mint a kórházban töltött szülés. Szerintem abszolút nem ezen múlik.
2023. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége, mert nem ezen múlik. Valaki szex nélkül is meg szül könnyen, valaki végig szexelt és mégis gátmetszés kell.
2023. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!