Anonym34 kérdése:

Terhességi tünet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már van egy gyerekem de most egy nem kivánt terhesseg elött allhatok!

Az ovulaciom elött egy nappal voltunk együtt a parommal es megtörtent a „balesett“ masnap voltam a gyogyszertarba esemeny utani gyogyszerert de mondta a gyogyszeres ha mar a peteeres megtörtent akkor nem segit a tabletta.. mar több mint egy het eletelt a peteeres ota es nagyon égnek a melleim és görcsöl az alhasam … es naposan faj a fejem , remélem hogy csak a mensi tünetek es csak a felelem miatt erzem magam maskebb



2023. okt. 11. 01:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyógyszertáros mondott neked ilyet? Barátnőm vasárnap szexelt ovuláció napján és hétfön reggel bevette az eseményutánit mégsem lett terhes.
2023. okt. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Teszt? Nem lehetsz terhes, mert az esemény utáni, pont hogy hat bármikor. Mit jelent, hogy nem kívánt terhesség?
2023. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vettem be esemeny utanit mivel mondtak hogy nem hatna. Nem szeretnék most kisbabát , van egy 5 éves kislanyom és most elég ö
2023. okt. 11. 09:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vetted be? 🙄
2023. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az egész sztorit nem értem.

Esemény utánit orvos ír fel.

Nem lehet a gyógyszertáros inkább azt mondta, nem ad ilyet recept nélkül?

Ilyen esetben lehet menni ügyeletre is délután. Kicsit húzzák a szájukat, mert a nőgyógyász dolga, de nem küldenek el.

1 hét után még nincs terhes tünet. Pár nap múlva már egy érzékenyebb tesztet próbálhatsz. A baba meg nem jön olyan könnyen, van úgy hogy "megússzuk".

2023. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt ausztriaba simán bemész a patikaba es adnak.. hat igen de nem nagyon tudom hogy a testem milyen mert az elsö babánál se probalkoztam hanem kb ugyanigy törtent mint most pont ovulacio elött egy nappal voltam a gyerek apjaval de ugy voltunk ahogy lesz es össze is jött… mind1 majd meglatjuk … lehet mar az egeszet bebeszelem magamnak
2023. okt. 13. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta mindig hat ha 72 órán belül be veszed . Én eddig kétszer használtam , el kezdtem pár nap után vérezni aztán helyre is állt a menzim a következő hónapban.
2023. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég esélyes az időpont, aki babát szeretne, ilyenkor próbálkozik.
2023. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt megvétózom mert egyáltalán nem hat minden esetben sajnos... én vagyok az élő példa..32-ik órában vettem be már az is késő volt terhes maradtam.Az esemény utánikra rá van írva hogy az első 5 óra a 100 százalék hatás a többi óra már lutri vagy hat vagy nem... az orvos mondta 10-ből egy ilyen eset van na azóta én mindig mindenben a 10-ből 1 vagyok...
márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!